H. BROD – OPAVA 5:3
Poslední oddíl tabulky odehrál střetnutí v brodské sportovní hale jenom s pěti hráči bez střídání, i tak podal sympatický výkon. Dal dokonce vedoucí gól, potom se však domácí nadechli k náporu, výsledkem byl ale festival zahozených gólových příležitostí.

Do přestávky však domácí skóre otočili na 2:1. Po pauze převaha Pramenu pokračovala a za stavu 5:1 se zdálo být všechno jasné. Bojovní Slezané však nesložili zbraně a dokázali v posledních pěti minutách ještě dvakrát skórovat.

„Spokojen mohu být jenom se ziskem bodů a jistotou záchrany v soutěži. Kluci mají určitě navíc, než co předvedli, někteří se musí nad přístupem k zápasům a způsobu hry zamyslet,“ nechal se slyšet brodský kouč Michal Mareš.

Góly Havlíčkova Brodu: Šnobl, Vágner, Hauf, Kaplan, P. Mareš. Poločas: 2:1. Havlíčkův Brod: Wasserbauer – Šnobl, Pudil, Vagner, Hauf, Kaplan, Fišer, Moučka, P. Mareš, Stojan.

1. Tango Brno 20 17 0 3 134:38 51
2. Helas Brno 20 16 3 1 114:48 51
3. Agr. Brno 20 14 2 4 103:62 44
4. Třinec 20 13 3 4 108:50 42
5. UFA Hr. Králové 20 10 2 8 110:78 32
6. H. BROD 20 10 1 9 93:104 31
7. Hlinsko 20 9 2 9 119:83 29
8. Havířov 20 7 2 11 93:113 23