M. HOŠTICE – H. BROD
2:5

Pramen se proti Malým Hošticím představil bez pěti hráčů základní sestavy, chyběli Rezničenko, P. Mareš, Kaplan, Hauf a Šnobl. Slezané sice dali vedoucí gól, ale to bylo z jejich strany všechno, potom se již hrálo až do konce střetnutí výlučně podle brodských not.

Achillovou patou havlíčkobrodského futsalového týmu bylo však neproměňování vyložených gólových příležitostí, konečné skóre tak mohlo být přinejmenším dvojnásobné.

„V oslabeném složení odvedli kluci to, co jsem od nich očekával, jenom to střelecké zakončení hodně skřípalo,“ zhodnotil zápas trenér Pramenu Michal Mareš.

„Nyní si přes léto dáme přestávku, všichni kluci hrají velký fotbal, takže o jejich fyzičku bude náležitě postaráno. Pro podzim chceme mužstvo posílit. Pokračovat bude i spolupráce s chrudimským Era-Packem,“ prozradil Mareš, který právě Chrudimi vypomáhá v prvoligovém play off a postoupil s ní do finále nejvyšší futsalové soutěže.

Góly: Kubát 2, Stojan, Vágner, M. Mareš II. Poločas: 2:3. Havlíčkův Brod: Janota – Vágner, Pudil, Michal Mareš II., Fišer, Stojan, Moučka, Kubát.
1. Helas Brno 22 17 3 2 122:57 54
2. Tango Brno 22 18 0 4 151:45 54
3. Třinec 22 15 3 4 122:57 48
4. Agr. Brno 22 15 2 5 115:72 47
5. UFA Hr. Králové 22 12 2 8 121:84 38
6. H. BROD 22 12 1 9 106:110 37
7. Hlinsko 22 9 2 11 126:94 29
8. Havířov 22 8 2 12 100:124 26