SOBOTA

Okresní přebor: Ledeč nad Sázavou B – Keřkov (Nykl, Fotr), Mírovka – Staré Ransko (Vavroušek, Fulier, Duben), Světlá nad Sázavou B – Lučice (Česal, Kišš).
III. třída: Věžnice B – Kamenná Lhota (Hromádka).
IV. třída, skupina A: Dlouhá Ves B – Rozsochatec B (Šimon st.), Libice nad Doubravou – Česká Bělá (Beránek, Nový), Pohled B – Mírovka B (Hájek), Keřkov B – Vepřová (Trocha).
IV. třída, skupina B: Golčův Jeníkov B – Lučice B (A. Dvořák), Nová Ves – Světlá nad Sázavou C (Kutil), Kožlí B – Hněvkovice (Švarc).
OP dorostu: Mírovka – Pohled (10.30, Bošacký), Dolní Město – Lipnice (15.00, J. Dvořák), Veselý Žďár – Habry (15.00, Kocifaj), Staré Ransko – Lípa (15.00, Mošner), Okrouhlice – Leština (15.00, Hoffmann), Šmolovy – Herálec (15.00, Bouda).
OP starších žáků, skupina A: Veselý Žďár – Habry (13.30, Kocifaj), Okrouhlice – Leština (13.30, Hoffmann), Šmolovy – Herálec (13.30, Bouda).
OP žáků, skupina B: Šlapanov – Vilémov (9.00, Vaněk), Věžnice – Tis (13.00, Hromádka), Golčův Jeníkov – Lučice (13.30, A. Dvořák), Dlouhá Ves – Rozsochatec (13.30, Šimon ml.), Kožlí – Česká Bělá (13.30, Fotr).


NEDĚLE

Okresní přebor: Leština – Lipnice (Beránek, Nový), Dolní Město – Ždírec nad Doubravou (Duben, Veselý), Okrouhlice – Havlíčkova Borová (Čejka, Bošacký), Přibyslav B – Sobíňov (Trocha, Kutil).
III. třída: Habry B – Maleč (10.00, Čejka), Štoky B – Veselý Žďár (10.00, Fulier), Šlapanov – Havlíčkův Brod B (10.00, Hromádka), Šmolovy – Dobrá (Kišš), Rozsochatec – Lípa B (Vavroušek), Víska – Jeřišno (Bouda).
IV. třída, skupina A: Havlíčkova Borová B – Velká Losenice (10.00, Kutil), Herálec B – Úsobí (10.00, J. Dvořák).
IV. třída, skupina B: Leština B – Tis B (10.00, Šimon st.), Kouty – Okrouhlice B (10.00, Kocifaj), Dolní Město B – Vilémov (V. Šťastný).
OP starších žáků, skupina A: Lipnice – Dolní Město (13.00, Veselý).
OP starších žáků, skupina B: Jeřišno – Havlíčkova Borová (13.15, Herink, Vaněk).

Pozn.: Není-li uvedeno jinak, víkendové zápasy začínají v 15.30.


ZPRÁVA STK
STK upozorňuje oddíly na správné okopírování tiskopisů zápisů o utkání. V případě opakujících se nedostatků bude řešeno dle RS.

TRESTNÁ LAVICE
David Aubus - Maleč
1 SU podmíněně do 31. 7.
Norma: DŘ 1/6a
Poplatek: Kč 100,-