Skupina A - 14. kolo:
Havlíčkova Borová B – Velká Losenice 0:6 (0:2), Sýkora 3, Benc, Wasserbauer, Pospíchal.
Herálec B – Úsobí 4:0 (2:0), Huňáček 2 a Vl. Vašák 2.
Dlouhá Ves – Rozsochatec 4:2 (3:1), Plesl 2, Eis, vlastní - nehlášeno.
Libice – Česká Bělá 2:1 (2:1), Vaněk, Halama – L. Souček.
Pohled B – Mírovka B 1:1 (1:0), Nekvapil – Charous.
Keřkov B – Vepřová 1:1 (1:0), Běloušek – Doležal.
1. | V. Losenice | 13 | 11 | 1 | 1 | 49:7 | 34 |
2. | Libice | 13 | 11 | 0 | 2 | 46:8 | 33 |
3. | Česká Bělá | 13 | 10 | 0 | 3 | 43:13 | 30 |
4. | Vepřová | 13 | 6 | 4 | 3 | 25:16 | 22 |
5. | Úsobí | 13 | 6 | 3 | 4 | 35:22 | 21 |
6. | Herálec B | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:26 | 16 |
7. | Mírovka B | 13 | 4 | 2 | 7 | 19:26 | 14 |
8. | H.Borová B | 13 | 4 | 1 | 8 | 23:38 | 13 |
9. | Dl. Ves B | 13 | 4 | 1 | 8 | 23:45 | 13 |
10. | Pohled B | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:38 | 12 |
11. | Rozsochatec B | 13 | 2 | 2 | 9 | 12:45 | 8 |
12. | Keřkov B | 13 | 1 | 4 | 8 | 13:36 | 7 |
Příští kolo:
Keřkov – H. Borová B
Vepřová – Pohled B
Mírovka B – Libice
Č. Bělá – Dl. Ves B
Rozsochatec B – Herálec B
Úsobí – V. Losenice
Skupina B - 14. kolo:
Golčův Jeníkov B – Lučice B 5:0 (4:0), Procházka 2, Šulc, Svoboda, Sviták.
Leština B – Tis B 1:4 (0:2), Vašák – Benc, Wasserbauer, Pospíchal.
Kouty – Okrouhlice B 6:1 (2:1), Jindra 4, Koláč, Pisařík – Brabec.
Nová Ves – Světlá C 0:1 (0:1), Štěrba.
Kožlí B - Hněvkovice 0:4 (0:1), Chyba a Konšel po 2.
Dolní Město B – Vilémov odloženo.
1. | Tis B | 13 | 13 | 0 | 0 | 57:12 | 39 |
2. | G. Jen. B | 13 | 10 | 1 | 2 | 49:18 | 31 |
3. | Hněvkovice | 13 | 8 | 3 | 2 | 37:16 | 27 |
4. | Kouty | 13 | 7 | 1 | 5 | 30:19 | 22 |
5. | Světlá C | 12 | 6 | 3 | 3 | 27:24 | 21 |
6. | Nová Ves | 13 | 6 | 1 | 6 | 24:30 | 19 |
7. | D. Město B | 12 | 5 | 1 | 6 | 21:24 | 16 |
8. | Leština B | 13 | 4 | 1 | 8 | 29:40 | 13 |
9. | Lučice B | 13 | 3 | 3 | 7 | 12:26 | 12 |
10. | Vilémov | 12 | 3 | 0 | 9 | 19:36 | 9 |
11. | Okrouhlice B | 13 | 2 | 3 | 8 | 16:35 | 9 |
12. | Kožlí B | 12 | 0 | 1 | 11 | 9:50 | 1 |
Příští kolo:
D. Město B – G. Jeníkov B
Vilémov – Kožlí B
Hněvkovice – Nová Ves
Světlá C – Kouty
Okrouhlice B – Leština B
Tis B – Lučice B
(sal)