MS divize dorostu - starší

H. BROD – ZNOJMO 1:1
Počáteční nápor domácích zúročil již v 19. minutě čerstvě střídající Hejkal, po půlhodině hry již byli hosté aktivnější.
Po změně stran upadla hra jenom do průměru, blízko gólu byl domácí Adam, po něm Hejkal. Největší šanci však měl v 65. minutě Valášek, ovšem pojistku nepřidal. Slovan pečlivě bránil jednogólové vedení a zdálo se, že potřebnou výhru udrží.
Proti byl ovšem znojemský Hrdlička, který opravdu v poslední sekundě již nastaveného času vypálil z hranice vápna, trefil šibenici a srovnal na 1:1.
„Pro kluky to bylo opravdu smolné utkání. Za předvedenou bojovnost by jim tříbodová výhra rozhodně slušela,“ smutnil po zápase se znojemskými fotbalisty trenér havlíčkobrodských starších dorostenců Jiří Černý.

Góly: Hejkal – Hrdlička. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Havlíčkův Brod: Chudoba – Netopilík, Halamka, Pilař, Kučírek - Sochor (10. Hejkal), Böhm (87. Votava), Valášek – Adam (76. J. Bláha), Machala.

MS divize dorostu - mladší

H. BROD – ZNOJMO 1:3
Ve zcela vyrovnaném zápase rozhodla pro hostující fotbalisty lepší střelecká produktivita v útoku. Brodským hráčům nevycházely finální přihrávky, proto se hůře dostávali k zakončení.
„Pochvalu zaslouží pouze hbitý útočník Bača, ostatní zůstali jenom na průměru,“ poznamenal k zápasu se Znojmem trenér mladších dorostenců Havlíčkova Brodu Zdeněk Jungvirt.

Góly: Petřík – Slabý 2, Horák. Rozhodčí: Pokorný. Bez ŽK. Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Michálek – Semelka, Turek (70. Freudenreich), Gramer, Hybner – Mareš, Polívka (50. Petřík), Herman, Otava (41. Kunc).