HERÁLEC (HB) – SVĚTLÁ 3:0
Hosté sice do utkání vstoupili aktivně, ale po úvodním světelském tlaku začali přebírat otěže domácí. První gól přišel v samém závěru prvního poločasu, kdy chyboval hostující stoper Valenta, jenž podcenil dlouhý míč. Vašák pak získal míč a propálil gólmana Havlíčka.

Nástup do druhého poločasu vyšel parádně domácím a už v první minutě zvýšil Herálec na 2:0. Fukan prošel po straně, přesně odcentroval a Mašek zavěsil. Také třetí gól si vzal na vrub obránce Valenta. Vašák ho obral o míč, pak si ještě prohrál se světelským gólman a stanovil konečné skóre zápasu.

„Myslím si, že naše vítězství bylo naprosto zasloužené,“ pochvaloval si šéf heráleckého fotbalu Josef Pátek.

Góly: 42. a 66. Vašák, 46. Mašek. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:2. Diváci: 450. Poločas: 1:0. Herálec (HB): Koubek – Ganobjak, Filipský, Paclík, Hrala (53. Pátek) – Nermut, Prchal (74. Komůrka), Kuchta, Mašek – Fukan, Vašák. Světlá nad Sázavou: Havlíček – Čapek, Valenta (69. Krupička), J. Stojan, Piskač – Rezek (57. Dobrý), Císař, L. Stojan, Klaus (64. Štros) – Křikava, Blažek.

CHOTĚBOŘ – KOŽLÍ 3:0

Výhra nad posledním oddílem byla povinností, do první gólovky se však v 7. minutě dostali hosté, zákrok gólmana Vykoukala byl ovšem bravurní. Ještě v téže minutě při protiútoku orazítkoval Hromádka břevno. Ve dvacáté minutě se přeci jen dostali domácí do vedení, když se prosadil Čapek. Těsně před pauzou si dali hostí při skrumáži vlastence a domácí vedli 2:0.

Po změně stran se již hosté do šance vůbec nedostali, domácí kralovali, předvedli však festival zahozených příležitostí, až v poslední minutě se trefil Novotný.

„K výhře stačil jenom průměrný výkon, chyběla produktivita. Nástup Odvářky po zranění přinesl oživení hry. Jako obvykle táhl mužstvo bojovník Benák,“ pochválil nejlepšího muže domácích trenér Petr Kolář.

Góly: 20. M. Čapek, 45. vlastní, 90. Novotný. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Chotěboř: Vykoukal – Ďoubal (46. Jiří Hlaváček). Sommerauer, Pfeffer, M. Čapek – D. Čapek, Hromádko, Novotný, Benák – Moravec (55. M. Odvářka), Motl (46. Šimoňák). Kožlí: Dočkal – Hofman, Březina, D. Blažejovský - Vladyka – Šrámek (71. Hrabáň), Vosyka, Trpišovský , Radoš - M. Blažejovský, Pajer.

KAMENICE – PŘIBYSLAV 2:1
Domácí byli lepším týmem, což předvedli hlavně v prvním poločase, kdy padly také dvě rozhodující branky. Skóre otevřel v 18. minutě Zedník po pěkné akci Kotka, jehož střelu brankář Hajný stačil pouze vyrazit. Ve 37. minutě mohli sice hosté vyrovnat, ale brankář Kos byl na místě. Těsně před přestávkou zvýšil na 2:0 Kotek hlavou po rohu, který zahrával Zedník.

Ve druhém poločase sice hosté zlepšili kombinaci, ale na vyrovnání to již nestačilo. Naopak zvýšit mohli Kušta a v 64. minutě Kotek. Velkou šanci Přibyslavi promarnil Křesťan. Hosté se dočkali v 65. minutě, kdy poslal míč za záda brankáře Kose Svoboda. Zbytek utkání už ale další změnu skore nepřinesl, byť byly šance na obou stranách.

Góly: 18. Zedník, 44. Kotek – 65. Svoboda. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 2:0. Přibyslav: Hajný – Teml, Bárta, Svoboda, Krčál, Smejkal (74. Musil), Strašil, Křepinský (67. Kunc), Němec, Křesťan, P. Vykoukal.

VĚŽNICE – LEDEČ 0:0
Oběma týmům již o moc nejde, což se projevilo i na jejich hře. Diváci viděli běhavý fotbal, který ale bohužel nepřinesl mnoho šancí. Za domácí nejvíce zahrozil dvakrát hlavou Šimoníček, jednou se neprosadil ani útočník Barák. U hostů se v šanci ocitl Miláček, jenž také neuspěl. Těsně před koncem si málem odvezli výhru Ledečtí, neboť zahrávali z hranice pokutového území trestný kop. Turek vyslal prudkou střelu, avšak domácí brankář Březina perfektně zakročil.

„Byl to typicky remízový zápas s minimem šancí. Proto si obě družstva zaslouží pouze bod,“ uvedl k utkání vedoucí domácího týmu Bohuslav Chalupník.

Rozhodčí: Klíner. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Věžnice: Březina – Wasserbauer (70. Drahoš), Černý, Brukner, Obořil – čurda, Šimoníček, Procházka, Neuvirt (70. Staněk) – Martínek, Barák (88. Havlíček). Ledeč nad Sázavou: Vitiska – Sedláček (65. Janovec), T. Pešek (75. Hauser), P. Pešek, Pajer – Mikula, Lebruška, Příhoda, Miláček – Turek, Geher.

HABRY – SPEŘICE 0:1
V celém zápase neviděli diváci prakticky žádné gólové příležitosti, neboť hra se odvíjela převážně uprostřed hřiště. V prvním poločase se nejblíže ke gólu ocitli hosté, když nastřelili břevno. Ve druhém poločase byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí Doležal, přesto utkání směřovalo k bezbrankové remíze. To ale změnila předposlední minuta. Hosté zahrávali roh, k odraženému míči se dostal speřický Němec a trefil se přesně k tyči – 0:1.
„Hrál se zápas bez šancí, z prohry jsem hodně naštvaný. Vůbec se nám nedaří v poslední době střílet branky,“ zklamaně podotkl trenér domácích Jiří Černý.

Gól: 89. Němec. Rozhodčí: Klement. ŽK: 5:3. ČK: 1:0. (76. Doležal). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Habry: Vala – Veselý, Janouch, Doležal, Hájek – Kudláček, Stránský, Kvanka, Moravec (46. Krajíček) – Holík (85. Vavřička), J. Toma (60. Michal).