MS divize dorostu - starší

UH. BROD – H. BROD 4:2
Na umělé trávě sehráli starší dorostenci Havlíčkova Brodu do přestávky vyrovnané střetnutí, proměnili však jen jedinou šanci. Když se trefili také jednou domácí, šlo se do kabin za stavu 1:1.

Po změně stran přestali havlíčkobrodští hráči úplně hrát, Uherský Brod toho využil. Když se během druhého poločasu trefil do brodské sítě třikrát a Slovan jen jednou, připsali si domácí na své konto tři body.

„Domácí měli větší vůli po vítězství. Většina našich kluků neodvedla maximum, proto si myslím, že je výhra domácích naprosto zasloužená,“ přiznal brodský kouč Jiří Černý.

Góly Havlíčkova Brodu: Netopilík, Hejkal. Poločas: 1:1. Havlíčkův Brod: Chudoba – Halamka, Jakeš, Votava, Machala (46. Hejkal) – Böhm, Netopilík, Valášek, Mareš – J. Bláha (75. Kunc), Kučírek (75. Pevný).

MS divize dorostu - mladší

UH. BROD – H. BROD 3:0
První půlhodinu měl hostující Slovan v poli mírně navrch. Ale v rozmezí mezi 29. až 36. minutou však přišel náhlý kolaps, domácí dali tři góly v ryhclém sledu za sebou a prakticky rozhodli o osudu duelu.

Po pauze byli opět hosté v poli aktivnější, Kunc a Báča své šance nevyužili. „Výsledek naprosto neodpovídá průběhu utkání,“ poznamenal trenér Slovanu Stanislav Duben.

Poločas: 3:0. Havlíčkův Brod: Michálek – Hübner (41. Freudenreich), Gramer, Havel, Semelka – Polívka (41. Beránek), Kunc, Sůva, Herman – Báča, Petřík (41. Staněk).