„Mužstvo chválím za zodpovědný výkon, hráči splnili, co jsme si řekli před zápasem,“ byl spokojený trenér Světlé Jaroslav Žejdlík. „Ale po posvícení většinou bývá půst, my jsme se o tom přesvědčili sami, když jsme rozdrtili Kožlí, ale pak jsme prohráli v Herálci,“ uvědomuje si šéf lavičky světelských fotbalistů.

Čeká je ještě pohár

Světelští mají opět našlapaný program, protože dnes je čeká semifinále krajského poháru s Třeští. „Chceme zápas vyhrát a postoupit do finále,“ má jasno Žejdlík. „Hráči k zápasu musí přistoupit stejně jako k minulému a bude to dobré,“ tvrdí světelský kouč.

Podle něj ale rozhodně nebyl zápas s Ústrašínem tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. „První poločas hráli velice dobře. Po našem druhém gólu se ale úplně položili, takže to klidně mohlo být dvanáct nula,“ nechal se slyšet Žejdlík.

Ke všemu museli Světelští udělat několik změn v sestavě. „Kvůli zraněním došlo k nějakým změnám, které ale dopadly velmi dobře,“ prozradil trenér aktuálně druhého týmu I. A třídy.

Machatka: Takový zápas už nebude

Vedoucí Přibyslav také hrála střelecké dostihy, když přehrála Budíkov 8:1. „K tomu zápasu nemám prakticky co říct, výše skóre hovoří za vše. N

emůžeme z toho dělat žádnou vědu,“ stručně podotkl trenér Přibyslavi Vítězslav Machatka. „Hned po zápase jsem klukům říkal, že už takový zápas hrát nebudou,“ dodal.

Machatka si ale rozhodně nemyslí, že by se hráči po vysokém vítězství vznášeli v oblacích. „Hráči takoví nejsou. Vyšlo nám jedno utkání, teď se musíme soustředit na další a jít od zápasu k zápasu. V Habrech to bude úplně jiný zápas,“ uzavírá přibyslavský kouč.

Po víkendových zápasech se opět měnilo pořadí včele, stále sice vede Přibyslav, ale Světlá si prohodila pozici z brodským Herálcem.