PÁTEK
Okresní přebor, 21. kolo: Okrouhlice – Světlá B (17.00, Duben, Bouda).


SOBOTA

Okresní přebor, 21. kolo: Sobíňov – Leština (Šimon st.).
III. třída, 21. kolo: Věžnice B – Šlapanov (Kutil), Lípa B – Veselý Žďár B (Trocha), Havlíčkův Brod B – Dobrá (Beránek).
IV. třída, skupina A, 19. kolo: Libice – Havlíčkova Borová B (Česal), Pohled B – Dlouhá Ves B (Nykl), Keřkov B – Herálec B (Švarc).
IV. třída, skupina B, 19. kolo: Nová Ves – Golčův Jeníkov B (Hájek), Kožlí B – Kouty (Nový).
OP dorostu, 21. kolo: Lípa – Lipnice (14.00, Trocha), Okrouhlice – Veselý Žďár (15.00, Kišš), Šmolovy – Mírovka (15.00, Kocifaj), Herálec – Dolní Město (15.00, Fotr), Leština – Velká Losenice (15.00, Bouda), Habry – Pohled (15.00, Šimon ml.).
OP st. žáků, skupina A, 21. kolo: Okrouhlice – Veselý Žďár (13.30, Kišš), Herálec – Dolní Město (13.30, Fotr), Leština – Velká Losenice (13.30, Bouda), Habry – Pohled (13.30, Šimon ml.).
OP st. žáků, skupina B, 19. kolo: Věžnice – Dlouhá Ves (14.00, Kutil), Tis – Vilémov (14.30, Vaněk).


NEDĚLE
Okresní přebor, 21. kolo: Dolní Město – Ledeč B (Vavroušek), Přibyslav B – Mírovka (Hromádka), Havlíčkova Borová – Keřkov (Kutil), Ždírec B – Lipnice (Čejka, Klement), Lučice – Staré Ransko (Česal).
III. třída, 21. kolo: Rozsochatec – Habry B (Fulier), Víska – Šmolovy (Kocifaj), Jeřišno – Štoky B (dodat.), Kamenná Lhota – Maleč (J. Dvořák).
IV. třída, skupina A, 19. kolo: Mírovka B – Úsobí (10.00, Kocifaj), Vepřová – Velká Losenice (Beránek), Česká Bělá – Rozsochatec (Trocha).
IV. třída, skupina B, 19. kolo: Dolní Město B – Leština B (10.00, Duben), Vilémov – Lučice B (10.00, Mošner), Hněvkovice – Tis B (10.00, Čejka, Švarc), Světlá C – Okrouhlice (10.00, Kišš).
OP st. žáků, skupina B, 19. kolo: Kožlí – Golčův Jeníkov (10.00, Smítka), Česká Bělá – Rozsochatec (14.15, Trocha), Havlíčkova Borová – Lučice (14.30, Kutil).


Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.

TRESTNÁ LAVICE
1. Zdeněk Balcar - Vepřová - 2 SU podmíněně do 31. 8. 2008
2. Pavel Miška - Šmolovy - 5 SU nepodmíněně od 14. 5. 2008 (proměněná podmínka)
3. Jan Neuwirth - Šmolovy - 4 SU nepodmíněně od 14. 5. 2008
4. Petr Novotný - Jeřišno - 1 SU podmíněně do 31. 8. 2008
5. Petr Štěpán - Rozsochatec - 2 SU nepodmíněně od 14. 5. 2008
6. Jan Vavroušek - Věžnice - 2 SU nepodmíněně od 14. 5. 2008