SVĚTLÁ – TŘEŠŤ 5:1
Většinu prvního poločasu se hrál opatrný fotbal. „Bylo vidět, že to byl pohár. Ani jeden z týmů nechtěl udělat vzadu chybu,“ postřehl světelský trenér Jaroslav Žejdlík. První gól padl ve 40. minutě, kdy si s hostující obranou i brankářem pohrál Křikava a otevřel skóre.

Po změně stran sice Třešť srovnala zásluhou Svěráka na 1:1, ale když domácí přidali druhý gól, hrálo se už podle jejich not. Světlá přidala další čtyři trefy a zaslouženě postoupila do finále.

„Musím klukům znovu poděkovat, protože zápas odehráli zodpovědně. Do sestavy zapadli i dorostenci,“ zhodnotil světelský kouč.
Na Světlou nyní čeká soutěžní zápas ve Věžnici. „Bude to hodně těžký zápas, ale byl bych rád, kdyby hráči pokračovali v dobrých výkonech. Pokud budou plnit to, co si řekneme v kabině, neprohrajeme,“ uzavřel Žejdlík.

Góly: Křikava 3, Císař, Karel – L. Svěrák. Rozhodčí: Doležal. Bez ŽK. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Světlá nad Sázavou: Březina – J. Stojan, Valenta, Blažek (55. Novotný), Čapek (46. P. Dvořák) – Klaus (55. Vávra), Piskač, Císař, Karel – Křikava, L. Stojan. Třešť: Bachman (46. Jindřich) – Gregor, Rot, Krejčí, Kříž – Mikeš (46. Hubený), Mareš, Pěnička, L. Svěrák – Svoboda (57. J. Svěrák), Kadlec.