VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal na Havlíčkobrodsku

Havlíčkův Brod - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání.

23.5.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

PÁTEK
OP st. žáků, skupina B, 20. kolo: Dlouhá Ves – Kožlí (16.00, Ondráček).

SOBOTA
Okresní přebor, 22. kolo: Ledeč B – Lučice (Hromádka SDR, Hoffmann), Lipnice – Havlíčkova Borová (Nykl, Švarc), Mírovka – Okrouhlice (Trocha, Kutil, Kišš), Světlá B – Dolní Město (Beránek SDR 1, Hájek SDR 1).
IV. třída, skupina A, 20. kolo: Herálec B – Pohled B (Nový), Dlouhá Ves B – Libice (Vavroušek).
IV. třída, skupina B, 20. kolo: Golčův Jeníkov B – Světlá C (Kocifaj), Lučice B – Dolní Město B (Fotr).
OP dorostu, 22. kolo: Pohled – Lípa (10.30, Bošacký), Mírovka – Okrouhlice (10.30, Fulier), Dolní Město – Šmolovy (15.00, Smítka), Veselý Žďár – Staré Ransko (15.00, Bouda).
OP st. žáků, skupina A, 22. kolo: Dolní Město – Šmolovy (13.30, Smítka), Veselý Žďár – Staré Ransko (13.30, Bouda).
OP st. žáků, skupina B, 20. kolo: Šlapanov – Věžnice (9.00, Mošner), Golčův Jeníkov – Česká Bělá (9.30, Herink), Vilémov – Havlíčkova Borová (13.30, J. Šimon st.), Lučice – Jeřišno (14.30, Fotr).

NEDĚLE
Okresní přebor, 22. kolo: Staré Ransko – Ždírec B (dodat.), Leština – Přibyslav B (J. Šimon st., dodat.), Keřkov – Sobíňov (Čejka, Fulier).
III. třída, 22. kolo: Habry B – Havlíčkův Brod B (10.00, Švarc), Veselý Žďár B – Kamenná Lhota (10.00, Čejka), Štoky B – Víska (10.00, Bouda), Šlapanov – Rozsochatec (10.00, J. Dvořák), Dobrá – Lípa (J. Dvořák), Maleč – Jeřišno (Hromádka), Šmolovy – Věžnice B (Duben).
IV. třída, skupina A, 20. kolo: Havlíčkova Borová B – Česká Bělá (10.00, Kutil), Úsobí – Vepřová (10.00, Kocifaj), Rozsochatec B – Mírovka B (Kišš), Velká Losenice – Keřkov (Vavroušek).
IV. třída, skupina B, 20. kolo: Okrouhlice B – Hněvkovice (10.00, Trocha), Leština B – Kožlí B (10.00, Nykl), Kouty – Nová Ves (10.00, Hoffmann), Tis B – Vilémov (Česal).
OP dorostu, 22. kolo: Velká Losenice – Herálec (14.00, Mošner), Lipnice – Leština (14.30, Herink).
OP st. žáků, skupina A, 22. kolo: Velká Losenice – Herálec (12.00, Mošner), Lipnice – Leština (13.00, Herink).
OP st. žáků, skupina B, 20. kolo: Rozsochatec – Tis (14.30, Kišš).
Není-li uvedeno jinak, začínají víkendové zápasy v 16.30.


TRESTNÁ LAVICE
1. Martin Jokl - Šlapanov - 1 SU podmíněně do 30. 9. 2008
2. Pavel Kučírek - Šmolovy - 1 SU podmíněně do 30. 9. 2008

Autor: Jan Hammer

23.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Cena vody půjde nahoru

Jeníkovsku chybí pitná voda, vodovody stojí miliony

Ilustrační foto.

Hasiče zaměstnaly dopravní nehody i zamčený byt

Nizozemská barokní malba bude od středy zdobit havlíčkobrodskou galerii

Havlíčkův Brod – Již ve středu 13. prosince od pěti hodin odpoledne představí veřejnosti v havlíčkobrodské Galerii výtvarného umění výběr z nizozemské barokní malby.

Podívejte se na další krásná miminka a hlasujte v anketě

Havlíčkův Brod - V havlíčkobrodské porodnici přišla na svět další krásná miminka.

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

Rumuni klátili značku a pošťák házel balíky: prohlédněte si nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 8. prosince 2017.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT