PŘIBYSLAV – HERÁLEC (HB) 0:2
Šlágr kola skončil naprosto zaslouženým vítězstvím hostů. Utkání začalo velmi svižně, hned v první minutě nebezpečně pálil domácí Bárta, avšak Koubek míč vytlačil na roh.
Poté převzali iniciativu hosté, kterým se povedlo přesnějšími přihrávkami získat kontrolu nad středem hřiště. Úvodní gól padl po dlouhém nákopu heráleckých fotbalistů, jenž doputoval až ke zcela volnému Prchalovi. Jeho první střelu sice skvěle zneškodnil Hajný, leč Prchal nakonec míč do brány dorazil a otevřel skóre taháku 22. kola I. A třídy. Před poločasem málem zvýšil po individuální akci Fukan, ale zamířil těsně vedle Hajného branky.
I po přestávce měli více ze hry hostující herálečtí fotbalisté, kteří drželi hru především na polovině domácí Přibyslavi. Druhý gól vsítil Herálec po trestném kopu, když Nermut načechral míč do vápna a Kuchta rozvlnil přibyslavskou síť podruhé – 0:2. Zbytek zápasu si hosté, i s početnými fanoušky na tribuně, v poklidu pohlídali.
„Hosté vezou oprávněně tři body, prostě nás přehráli,“ lakonicky uvedl k zápasu trenér Přibyslavi Vítězslav Machatka.
Góly: 20. Prchal, 58. Kuchta. Rozhodčí: Líkař. ŽK: 3:3. Diváci: 300. Poločas: 0:1. Přibyslav: Hajný – Teml, Bárta, Strašil, Svoboda – Křepinský, P. Vykoukal, Krčál, Kunc – Němec, Křesťan (72. Musil). Herálec (HB): Koubek – Filipský, Ganobjak, Kuchta, Paclík (18. Nermut) – Pátek, Hrala (82. J. Vašák), Prchal, Mašek – Fukan, V. Vašák.

SVĚTLÁ – DOBRONÍN 5:1
Jako první hned v úvodu zahrozili hosté, když se k zakončení dostali po chybě domácí obrany, jenže výborný zákrok vytasil světelský gólman Březina. Poté se hra přelévala od vápna k vápnu. V 33. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop po průniku Křikavy, světelský kapitán se při jeho exekuci nemýlil. Poté Světelští zahodili dvě gólové šance. V samém závěru poločasu přidali druhou trefu domácí, Piskač se trefil tvrdou střelou z hranice vápna.
Definitivní pojistku přidal hned po změně stran Rezek. Dobronín vzápětí ještě vykřesal naději, když potrestal zaváhání domácí obrany. Ale Světlá neponechala nic náhodě a výsledek si pohlídala. V samém závěru ještě hosté otevřeli hru, čehož využil dvakrát Křikava.
„Podle výsledku to vypadá jednoznačně, ale jednoduchý zápas to rozhodně nebyl. Soupeř kladl výrazný odpor. V závěru se snažil ještě udělat něco z výsledkem, hru otevřel a proto ještě dvakrát inkasoval od Křikavy. Nám hodně pomohl třetí gól,“ ohlédl se za utkáním s Dobronínem šéf lavičky světelských fotbalistů Jaroslav Žejdlík.
Góly: 89. a 90. Křikava, 33. Císař (PK), 45. Piskač, 46. Rezek – 48. Sobotka. Rozhodčí: Klement. ŽK: 4:3. Diváci: 320. Světlá: Březina – Dobrý, Valenta, J. Stojan, Blažek (82. P. Dvořák) – Rezek, Piskač (70. Šmíd), Císař, Klaus (82. Karel) – L. Stojan, Křikava.

CHOTĚBOŘ – BUDÍKOV 5:0
Utkání mělo jednoznačný průběh, když hosté prakticky neohrozili branku Chotěboře. Domácí nabudil rychlý gól, který obstaral Pfeffer z trestného kopu už ve druhé minutě utkání. Když se ještě dvakrát do přestávky prosadil Novotný, bylo prakticky po zápase.
Chotěbořský forvard krátce po přestávce zkompletoval hattrick. Poslední hřebíček do budíkovské rakve přidal v poslední desetiminutovce Moravec.
„Hosté prakticky nekladli odpor, nevypracovali si žádnou šanci. My jsme naopak ještě spoustu šancí neproměnili, klidně jsme mohli vyhrát daleko větším rozdílem než jen o pět gólů,“ poznamenal k zápasu trenér domácích Petr Kolář.
Góly: 16., 38. a 46. Novotný, 2. Pfeffer, 84. Moravec. Rozhodčí: Šula. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, Pfeffer, M. Čapek, Somerauer – D. Čapek, Mutl, Bílek (60. Jan Hlaváček), Jiří Hlaváček (75. Šimoňák) – Moravec, Novotný (60. Hromádka).

LEDEČ – KAMENICE 3:1

Úvod utkání se lépe vydařil domácím hráčům, kteří se již v šesté minutě ujali vedení. Turek ideálním centrem oslovil Mikulu, jenž nezaváhal – 1:0.
Herní převahu Ledečských zužitkoval L. Pešek, když chytře přeloboval hostujícího brankáře a zvýšil na 2:0. Hosté se vrátili do utkání po úspěšné akci Kotka, jenž snížil na 1:2. Poté se hra vyrovnala a šance si vytvářela obě družstva. Uklidnění pro domácí přišlo v závěru, neboť ideální centr Pajera uklidil do brány Miláček.
„Domácí mužstvo zaslouží pochvalu především za výkon v prvním poločase, kdy jsme byli jednoznačně lepší. Zároveň musím uznat kvality hostující Kamenice, protože se u nás předvedla ve velice dobrém světle,“ poznamenal sk utkání spokojený sekretář ledečského fotbalu Karel Hruša.
Góly: 6. Mikula, 36. L. Pešek, 83. Miláček – 40. Kotek. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 2:1. Ledeč: Vitiska – Sedláček, L. Pešek (73. Hauser), P. Pešek (69. Janovec), Pajer – Mikula (85. Smutný), Lebruška, Příhoda, Miláček – Turek, Geher.

SPEŘICE – VĚŽNICE 1:1
První poločas nabídl oboustranně spíše průměrný fotbal bez většího nasazení, kde nepřesnosti převyšovaly pohledné akce. Gól zařídil Štěpán, který sledoval zdánlivě ztracený míč a přesně zakončil.
Ve druhém dějství se domácí zlepšili, dvakrát měl gólovku Pohan, ale skvělý Šrámek byl proti. Poté z vlastní poloviny postupoval sám na gólmana Štěpán, ale asistent rozhodčího chybě signalizoval ofsajd. A tak hosté chvíli před koncem vyrovnali z rohu Chalupníkem.
Góly: 30. Štěpán – 85. Chalupník. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Věžnice: Šrámek – Staněk, Šimoníček, Procházka, Šebesta - Brukner, Neuvirt, Wasserbauer, Chalupník - Barák, Černý (72. Obořil).

KOŽLÍ – HABRY 0:0
V tomto zápase hráli domácí ještě o teoretickou naději na záchranu, která ale remízou zhasla.
V úvodu spálil hostující Holík obrovskou šanci, což povzbudilo domácí k zlepšené hře. Hrál se zápas prakticky bez šancí, v závěru si Koželští vytvořili tři gólové příležitosti, avšak pokaždé výborně zasáhl hostující brankář Vala, proto se oba soupeři rozešli smírně.
Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Kožlí: Dočkal – Hoffmann, Trpišovský, Brzoň, Pokorný – Vladyka, Vosyka, D. Blažejovský (46. Plesl), Radoš – M. Blažejovský (62. Voplakal), Urban. Habry: Vala – Hájek, Janouch, Doležal, Kvanka – Stránský, Michal, Kudláček, Holík (68. Příbramský) – Toma, Krajíček.