PŘIBYSLAV – SVĚTLÁ 3:3
Postupový zápas před početnou návštěvou sliboval kvalitní utkání. V prvním poločase se hrál naprosto vyrovnaný fotbal. „Podle mě se bylo i na co dívat,“ řekl po zápase Vítězslav Machatka. Jeho svěřenci se jako první ujali vedení v 19. minutě, kdy otevřel skóre Strašil. Jenže hned vzápětí vyrovnal světelský kanonýr Křikava.

Druhý poločas začali dobře domácí, kteří v 57. a 60. minutě odskočili vítězi I. A třídy o dva góly. Jenže patnáct minut před koncem postihl domácí fotbalisty naprostý kolaps, čehož Světlá využila dokonale. V 84. minutě snížil Dvořák na 3:2 a za dvě minuty vyrovnal Císař na konečných 3:3, čímž definitivně pohřbil přibyslavské šance na postup.
„Jsem hodně zklamaný a otrávený. Vůbec jsem nepochopil, co mužstvo v zápase předvedlo,“ kroutil hlavou přibyslavský kouč Vítězslav Machatka.

Góly: 19. Strašil, 57. P. Vykoukal, 60. Křesťan – 21. Křikava, 84. Dvořák, 86. Císař. Rozhodčí: Machát. ŽK: 3:2. Diváci: 400. Přibyslav: Hajný – Teml (46. Křepinský), Bárta, Strašil, Svoboda – Kunc, P. Vykoukal, Krčál, Smejkal (72. Kasal) – Křesťan, Němec. Světlá nad Sázavou: Havlíček – J. Stojan, Valenta, Blažek, Dobrý (65. Čapek) – Rezek (68. Karel), Císař, Piskač, Klaus (70. Dvořák) – Křikava, L. Stojan.

BUDÍKOV – HERÁLEC (HB) 2:1
Budíkov vstoupil do zápasu nedůsledně. Hned ve 2. minutě inkasoval po centru ze strany, který prodloužil do sítě Hrala. V prvním poločase měl mírnou převahu Herálec, ale žádnou další šanci si nevypracoval. Budíkov se spoléhal převážně na rychlé protiútoky.

Do druhé půle vstoupili domácí lépe a výsledkem byla gólová dorážka Zástěry po přímém kopu Bláhy. Domácí následně zpřesnili hru a byli vyrovnaným soupeřem hostů, vytvořili si brankové příležitosti. Zaslouženou vítěznou tečku obstaral Zet z přímého kopu. Závěrečný nápor hostů už Rovnost ubránila.

Góly: 49. Zástěra, 81. Zet – 2. Hrala. Rozhodčí: Straka. ŽK: 3:5. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Budíkov: M. Bláha – Vostřejž, Bleha, Zet, Pokorný, Vodrážka, Wallisch, Zástěra, Marousek (76. Prokop), T. Bláha, Kavka (59. P. Žáček). Herálec (HB): Koubek – Ganobjak, Filipský, Paclík, Huňáček (65. Fukan), Hrala, Nermuť (65. Král), Prchal, Kuchta, Mašek, Vašák (70. Komůrka).

LEDEČ – HABRY 1:1
Trochu více vzruchu v prvním poločase přinesla 20. minuta, kdy domácí brankář Vitiska fauloval pronikajícího haberského Krajíčka a uviděl za to červenou kartu. Hosté poté zahrávali ještě pokutový kop, ale Mikulu, který se mezi tři tyče postavil místo Vitisky, nepřekonali. Mikula zmátl Krajíčka svým pohybem a ten namířil penaltu vedle. Poté domácí už v prvním poločase do ničeho vážnějšího Habry nepustili.

Druhý poločas začaly lépe Habry a svoji snahu korunovali v 60. minutě gólem, který dal neobsazený Jiří Toma. Poté si hosté vytvořili ještě několik šancí, ale ty už Mikula pokryl. Ani domácí však nezůstali pozadu, jenže Pajer s Turkem předvedli festival zahozených šancí. Na řadu musel přijít až mistrovský tah trenéra Miloslava Kafky, který poslal v 80. minutě na hřiště Smutného. Ten jen pár okamžiků po vystřídání vyrovnal na 1:1. Sedláček rozehrál standardní situaci a Smutný usměrnil hlavou míč do sítě.

Góly: 80. Smutný – 60. J. Toma. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (20. Vitiska). Diváci: 200. Poločas: 0:0. Ledeč nad Sázavou: Vitiska – Sedláček, L. Pešek, P. Pešek, Pajer – Mikula, Pechanec, Příhoda (68. Hauser), Šťastný (80. Smutný) – Turek, Geher. Habry: Vala – Hájek, Janouch, Vavřička, M. Toma – Stránský, Michal, Kudláček, Moravec (18. Culka) – J. Toma, Krajíček (70. Holík).