ČEJOV – POHLED 3:2
První poločas rozhodně nepostrádal tempo ani nasazení. Hrálo se oboustranně útočně. Z domácích toho využil ke dvěma trefám exligista Martin Guzik, hosté po půlhodině hry kontrovali Moučkou. Do kabin se však šlo za dvoubrankového rozdílu, když se z hranice vápna pěkně k tyči trefil čejovský Příhoda. Domácí úvod druhé půle zaspali, ale soupeř toho nevyužil. Fišer snížil až dvacet minut před koncem a pak už Čejov taktickou hrou tříbodový zisk uhájil.
Góly: 20. a 35. Martin Guzik, 45. Příhoda – 30. Moučka, 68. Fišer. Rozhodčí: Juriga. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 3:1. Čejov: Kubát – Šlechta (90. Doležal), Jaroslav Svoboda, Josef Svoboda (46. Čeleda), I. Moravec, Martin Guzik, Michal Guzik, L. Svoboda, Štěpán (74. Cvrček), T. Moravec, Příhoda. Pohled: Růžička – Krpálek, Pospíchal, Sobotrka, Arbetovský, Říha, Doležal, Šikner (63. Sibenbuchner), Moučka, Vondal (69. Venc), Fišer (80. Beděra).

KOSTELEC – KOŽLÍ 6:3
První půli nové sezóny začali domácí hodně vlažně, čemuž dopomohl i první gól z penalty, kterou s přehledem proměnil Šmahel. Ovšem poté začal úřadovat nejlepší hráč hostí Blažejovský, který dvěma góly otočil skóre a dotlačil tak zaslouženě hosty do poločasového vedení.
Do druhé půle jakoby nastoupil v domácích dresech úplně jiný tým. Čtyřmi brankami během pětadvaceti minut, a hlavně parádním fotbalem, definitivně utnuli domácí všechny choutky hostí na bodový úspěch. Kožlí poté rezignovalo a domácí si připsali velmi důležité tři body.
Góly: 5. Šmahel (PK), 41. Duben, 48. Zamastil, 58. V. Ohnsorg, 66. Smejkal, 72. Číhal - 25. a 34. Blažejovský, 42. Voplakal. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (78. Fejt). Diváci: 80. Poločas 2:3. Kostelec: Toms - Čírtek, Procházka, Novák, Fejt - Šmahel (87. Pech), V. Ohnsorg, Zamastil, Smejkal - Duben (55. R. Ohnsorg), Číhal (81. Nikodým). Kožlí: Březina - Brzoň, Vladyka, Radoš, Lebruška - Plesl, Blažejovský, Hoffmann (65. Kopic), Urban - Bělohradský (23. Pajer), Voplakal.

H. BOROVÁ – G. JENÍKOV 4:2

První příležitost si vypracovali hosté, když Hortenský krásně vysunul Skalu, ale proti němu se vyznamenal borovský gólman Veselý. Domácí zahrozili z rohu, avšak hlavičku Němce zastavila na brankové čáře hostující obrana. Gólově se nováček I. B třídy prosadil ještě v prvním poločase, neboť Frühbauer se nejlépe orientoval ve skrumáži po standardní situaci.
I po přestávce pokračoval bojovný fotbal, který nakonec přinesl i hodně branek. Druhý gól Borové vsítil R. Klement po chybě Vrdského, na druhé straně snížil po rohu Tuček. V 75. minutě zápas rozhodl Petr Veselý, jenž předvedl nádherné sólo a zvýšil na 3:1. V závěru ještě kopaly oba týmy po jedné penaltě, které upravily výsledek na konečných 4:2 pro Borovou.
Góly: 75. a 90.(PK) Petr Veselý, 23. Frühbauer, 63. R. Klement – 70. a 90.(PK) Tuček. Rozhodčí: Reich. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Janáček, J. Veselý, Frühbauer, Kučera – Štefáček (84. Šmíd), Hošák, Němec, Petr Veselý – Šrámek (57. M. Klement), R. Klement. Golčův Jeníkov: Krajíček – Vrdský, Krajíček, Tuček, Dvořák – Šulc, Hortenský, Piskač (70. Šindelář), Rokos – Žaloudek (46. Kaňkovský), Skala.

BUDÍKOV – CHOTĚBOŘ B 2:3

V prvním utkání nové sezony začali lépe fotbalisté z Chotěboře a již v 11. minutě šli do vedení brankou z přímého kopu. Budíkov si vytvořil několik šancí, které dvakrát zneškodnil Křivský, v ostatních případech chyběla přesnost v zakončení. Ve 25. minutě přece jen domácí vyrovnali, když se z penalty prosadil M. Vodrážka. Hosté se však těsně před přestávkou dostali k domácí brance a odražený míč do ní dopravil Bílek. Po přestávce začali lépe domácí, když skóre po chybě obrany srovnal Kavka. Hosté ale nelezli pádnou odpověď. Po špatně rozehraném kopu Rovnosti a následném rychlém protiútoku rozhodl o zisku bodů Andres. Budíkov měl ještě dvě slibné šance, ovšem s výsledkem už pohnout nedokázal.
Góly: 29. M. Vodrážka (PK), 54. Kavka – 11. a 45. Bílek, 70. Andres. Rozhodčí: Petr st. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas: 1:2. Budíkov: M. Bláha – Vostřejž, Janák (72. P. Žáček), Zet, Pokorný (25. Wallisch), M. Vodrážka, F. Žáček, Zástěra, Marousek, T. Bláha, Kavka (65. V. Vodrážka). Chotěboř B: Křivský – Vajnrych, Pátek, Hospodka, Těšík, Křivohlavý, Hlaváček (65. Bárta), R. Mudruňka (89. J. Mudruňka), Nejedlý (74. Málek), Andres, Bílek.

ČERNOVICE – TIS 2:1

Ve vyrovnaném utkání si domácí vytvořili více brankových příležitostí. Nejprve Tille nastřelil tyč, poté Ševčík břevno, branku však zaznamenal až po ideální nahrávce Pěnky. Druhý poločas se odehrával za mírné převahy domácích, kterým byl v 58. vyloučen stoper Bohuslavický. O dvacet minut později se počty hráčů na hřišti vyrovnali. Vítěznou branku zaznamenal v 80. minutě po samostatném úniku Scheufler, hosté pak už jen korigovali zásluhou Miřátského.
Góly: 41. Ševčík, 60. Scheufler – 70. Miřátský. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 3:2. ČK: 1:1 (58. Bohuslavický – 77. Veselý). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Černovice: Janák – Bíro, Bohuslavický, Pěnka, Studený (70. Novák), Stark (84. Kohout), Hlásek, Ševčík, Hadrava, Tille, Scheufler. Tis: Mutl – P. Benák, Halama, J. Benák, Pipek (66. Rosecký) - Kučera, Benda, Zezulák, Veselý - Novotný (46. Miřátský), Kumdžák (76. Vacek).

POČÁTKY – LÍPA 2:4

Ve vyrovnaném prvním poločase měli více šancí domácí a tak vedení brankou J. Smejkala bylo zasloužené. Po přestávce nastoupily na plochu zřejmě jiné týmy. Čtvrthodinu se hrálo prakticky jen na polovině Počátek a Lípa z toho vytěžila vyrovnání. Pak sice krásně skóroval O. Plášil, ale to bylo ze strany domácích vše. Hosté ve zbytku zápasu byli očividně lepší fyzicky i herně. Ještě větší gólové pohromě zabránil výborně chytající brankář Matula.
Góly: 26. J. Smejkal, 60. O. Plášil – 72. a 78. Kučírek, 59. Havel, 87. Miklis. Rozhodčí: J. Staněk. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Lípa: Vašák – Souček, Tecl, Havel (78. Dušek), Zajíček, Bouda (87. Vondráček), Kučírek, Krpálek (90. Vácha), Miklis, Bouchner, Prostřední.