„I když jsme prohráli, tak jsem byl celkem spokojený. Kluci mě překvapili,“ prohlašoval.

Dlouhá Ves ale rozhodně za kratší konec netahala. „Chyběla nám i trocha pověstného štěstíčka. Nastřelili jsme tyč, břevno, nedali penaltu,“ vyjmenovává trenér Dlouhé Vsi.

Pověstný nováčkovský elán mohla nabourat už 12. minuta duelu, kdy se Ledeč dostala do vedení. „Nemyslím si, že by to zápas nějak ovlivnilo. Poté jsme měli několik šancí, ze kterých jsme měli skórovat,“ tvrdí Veselský.

„Jsem spokojený jen s body, s výkonem už tolik ne. Z naší strany to bylo trápení,“ zhodnotil ledečský trenér Miloslav Kafka. „Náš nejlepší hráč byl jednoznačně mladík Šťastný, bohužel se ale před koncem zranil,“ poukazuje na výkon hněvkovického odchovance šéf ledečské lavičky. „Při penaltě nás podržel Vitiska. V dresu domácích hrál prim pětačtyřicetiletý Pabousek, který společně s Polákem řídili obranu. Domácí mají zkušené mužstvo, my jsme naopak hráli příliš zbrkle,“ pokračuje Kafka.

Dlouhá Ves dvakrát inkasovala po hrubé chybě. „Bohužel v této soutěži se už takové chyby nepromíjejí a nemilosrdně se trestají,“ uvědomuje si kouč Dlouhé Vsi. Átřídní nováček si rozhodně nemůže stěžovat na los, protože i v příštím kole se představí na domácím trávníku, když přivítá Kamenici.