LEDEČ – JANOVICE 1:3
Oba týmy začaly utkání opatrně, ale když hosté vycítili, že domácí pro ně neznamenají přílišnou hrozbu, začali tlačit. Svůj nápor korunovali gólem na konci prvního poločasu, poprvé se prosadil Zamazal.
Druhý poločas začal pro Ledeč nejhůře, jak mohl. V 50. minutě si po zmatku dal Kovofiniš vlastní gól, což domácí odpor definitivně otupilo. Hosté využili chyb domácí obrany ještě v 81. minutě, kdy se podruhé trefil Zamazal. Poslední korekci výsledku udělal Mikula. Domácí ovšem mohli klidně vyrovnat, v 73. a 78. minutě ale Turek nájezd odevzdal hostujícímu gólmanovi.
Góly: 90. Mikula – 41. a 81. Zamazal, 50. vlastní. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 1:3. Diváci: 300. Poločas: 0:1. Ledeč nad Sázavou: Vitiska – Miláček, Pešek, Vosyka, Pokorný – Pajer (77. Geher), Pechanec, Příhoda, Mikula – Turek, Smutný (57. Kubát).

DOBRONÍN – CHOTĚBOŘ 0:2
Hosté z Chotěboře vyhráli v neděli zcela zaslouženě. Byli pohyblivější a o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase, kdy se nejdřív v 18. minutě po hrubé chybě domácí defenzivy trefil po akci po pravé straně Tůma.
Za devět minut přidal Šimon druhou branku z pokutového kopu. V podstatě jediná příležitost domácích přišla po půlhodině hry, kdy přes celou bránu hlavičkoval Tomáš Sedláček. Chotěbořští mohli své vedení ještě zvýraznit. Vytvořili si ještě dvě, tři šance, při kterých ale domácí podržel brankář Chvátal.
Góly: 18. Tůma, 27. Šimon (PK). Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:4. ČK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Chotěboř: Vykoukal – R. Odvářka, Somerauer (45. Šimoňák), Čapek, Jiří Hlaváček (60. Čáp) - Jan Hlaváček, Tůma, M. Odvářka, Šimon - Novotný, Ďoubal.

DLOUHÁ VES – KAMENICE 4:1

Domácí začali zápas dobře, již v sedmé minutě se Lukačina dostal ke střele z vápna a nezaváhal – 1:0. Ale hosty to nepoložilo, hned z rozehrávky využil kolmici ke srovnání skóre kamenický Dvořáček. Potom byli v první poločase o něco lepší fotbalisté Dlouhé Vsi, kteří se hlavičkou obránce Jiřího Poláka opět ujali vedení na 2:1.
Ve druhém poločase hosté přidali na výkonu, avšak se nedokázali prosadit střelecky. Navíc Kamenice obdržela tři červené karty, což Dlouhá Ves potrestala v závěru dvěma brankami.
Góly: 7. Lukačina, 34. Polák, 74. Mir. Henzl, 90. Kaplan – 8. Dvořáček. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 1:6. ČK: 0:3 (59. Dvořáček, 61. Strašík, 80. Zedník). Diváci: 200. Poločas: 2:1. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Kunášek (72. Miloslav Henzl), Polák, Pabousek - Lukačina, Kaplan, Miroslav Henzl, Pfeffer - V. Henzl (72. M. Janáček), R. Janáček (85. Sedlák).

VĚŽNICE – HABRY 2:0

V prvním poločase byli aktivnější domácí, ale z úvodního tlaku se jim nepodařilo střelit gól. Ve 27. minutě zcela osamocený Brukner pouze hlavičkoval do výborně chytající brankáře Habrů Valy. Gólově se prosadili Věžničtí až v 39. minutě, kdy Šebesta vybojoval balón a Martínek střílel do prázdné brány. Ještě před přestávkou hosté nevyužili obrovskou šanci, neboť Holík v samostatném nájezdu ztroskotal na gólmanovi.
I ve druhém poločase se více dařilo domácím, další šanci spálil Brukner. Nakonec o vítěznou pojistku se postaral před koncem zápasu Šimoníček. „Sehráli jsme dobré utkání, hosty několikrát podržel výtečný Vala,“ spokojeně uvedl k zápasu vedoucí družstva Věžnice Bohuslav Chalupník.
Góly: 39. Martínek, 89. Šimoníček. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Věžnice: Šrámek – Šebesta, Chalupník, Černý, Kunc (71. Prokeš) – Čurda, Šimoníček, Brukner, Staněk (66. Obořil) – Barák, Martínek. Habry: Vala – Hájek, Janouch, Doležal, Moravec – Korel (74. Veselý), Michal, Kudláček, Krajíček – Toma, Holík.

SPEŘICE – PŘIBYSLAV 3:1
Domácí začali ospale a už ve 3. minutě poskytli Pavlu Vykoukalovi moře času, aby přesně zamířil a otevřel skóre. Hosté byli i nadále aktivnější, ale z rohu se nadvakrát prosadil ve 20. minutě speřický Vlček. Poté Přibyslav spálila tutovku, za Speřice totéž udělal štěpán.
Svou rychlostí však děsil obranu soupeře a po zásluze se nakonec prosadil hlavou ve 33. minutě právě útočník Štěpán.
Druhý poločas začali Speřičtí tlakem a Sávi měl pojistku na noze. Hosté ke konci zvedali hlavu, ovšem domácí podržel Brzoň. Na konečných 3:1 upravil výborný Štěpán, který obral o míč stopera hostů a sólový únik zakončil v 73. minutě dělovkou do Hajného sítě.
Góly: 33. a 73. Štěpán, 22. Vlček – 3. P. Vykoukal. Rozhodčí: Čech. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Přibyslav: Hajný – L. Vykoukal (61. Štibal), Mokrý, Svoboda, Kunc - Krčál, Strašil, Havlíček, Němec - Kasal (73. Musil), P. Vykoukal.

ŠTOKY – ŽIROVNICE 2:1
První gól padl již po pětačtyřiceti vteřinách zápasu, když hostující obraně propadl dlouhý aut a domácí ostrostřelec Martin Bulant s přehledem přehodil gólmana. Ve 20. minutě hosté vyrovnali, neboť se po centru prosadil Misař.
V dalším průběhu prvního poločasu měli hosté mírnou převahu, domácí hrozili spíše z brejků. Ve druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil, Žirovničtí působili o něco fotbalověji.
Klíčová situace se odehrála v 67. minutě, kdy hostující Secký neproměnil penaltu. Vzápětí se do brejku dostal Martin Bulant a znovu nezaváhal – 2:1.
„Dnes vyhrál šťastnější tým, moc klukům děkuji za předvedený výkon proti zkušenému soupeři. Nejvíce se dařilo Uhlířovi, jenž úžasně zlikvidoval pokutový kop a M. Bulantovi,“ řekl k utkání trenér domácích Radek Palán.
Góly: 1. a 70. M. Bulant – 20. Misař. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Štoky: Uhlíř – Miksa, Posejpal, M. Dáňa, Koutek – Kubát, Pospíchal (37. Karlík), A. Dáňa, M. Bulant (77. Kölbl) – Jokl (88. Med), Havel.