Tři útočníci v základní sestavě přinesli své ovoce. „Prohlásil jsem, že když neporazíme Novou Ves, tak nemáme v této soutěži co dělat. Proto jsme se rozhodli to poskládat trochu jinak. Valenta chtěl hrát, chtěl dokázat, že na to má, tak jsme ho zařadili na post zataženého útočníka a dokud mohl, tak to bylo dobré. Připsal si asistenci hned na první gól,“ nechal se slyšet Žejdlík.

Uklidnění hned na začátku

Sklářům se právě úvodní minuty vyvedly náramně, protože už po čtyřech minutách otevřel skóre kanonýr domácích Miroslav Křikava. „Konečně se taky trefil. Protože v úvodních kolech se nemohl prosadit, v tomto zápase ale klidně mohl dát tři čtyři góly,“ prozradil světelský trenér. „Ale tento gól byl nesmírně důležitý, protože nás uklidnil,“ ví Žejdlík.

Velká marodka

Světlá vyválčila ve čtyřech kolech první vítězství. „Určitě jsem se třemi body spokojený, jen jsme měli dát o něco více gólů. Celé utkání jsme měli ve vlastní režii,“ tvrdí Žejdlík.

„Vstup do soutěže se nám bodově příliš nepovedl, ale žádný z týmů nás nepřehrával. Navíc nás trápí nezkušená marodka a hodně absencí. To jsem ve své kariéře snad ještě nezažil,“ kroutí hlavou. „Každý zápas to je pomalu pět hráčů,“ dodal na závěr.