DOBRONÍN – VĚŽNICE 2:3
První šanci utkání měli domácí, ale Mikšíček zaváhal a dobíhající stopaři ho o balon obrali. Hosté brzy odpověděli, a hned gólově. Po nečekaném odskoku se odrazil míč od ramena Chvátala před volného Šimoníčka, který měl snadnou práci.
Ve druhé půlce se domácí tlačili před branku Věžnice, která ale tlaku odolávala. Navíc Barák vystihl špatně zahraný ofsajdsystém Dobronína a přehodil vyběhnutého Chvátala – 0:2. Naději vykřesal po ideální přihrávce L. Sedláčka s pomocí chybujícího gólmana Kalců. Věžnice ale brzy kontrovala. Po deseti minutách vrátil svému týmu dvoubrankové vedení Martínek. O konečnou podobu výsledku se postaral Göth, jehož střela se od břevna a zad Šrámka odrazila do sítě.
Góly: 61. Kalců, 78. Göth – 15. Šimoníček, 53. Barák, 71. Martínek. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (90. Diviš). Diváci: 100. Poločas 0:1. Věžnice: Šrámek – Kunc, Brunner, Černý, Šebesta – Čurda, Šimoníček, Wasserbauer, Chalupník – Barák (73. Obořil), Martínek (85. Staněk).

CHOTĚBOŘ – ŠTOKY 3:3
V derby zápase došlo k důležité události již v desáté minutě, kdy se zranil gólman Štoků Petr Lóži a do branky musel hráč z pole Martin Bulant. V prvním poločase měli více ze hry domácí, kteří odcházeli do šaten spokojenější, neboť vedli 2:1 šťastným gólem do šatny. Míč z trestného kopu se otřel o Benáka, jehož mírná teč znamenala druhý gól Chotěboře.
Ve druhém poločase se domácím přestalo dařit v útoku a hosté dokázali Joklem vyrovnat na 2:2. Poté se Chotěbořští ujali potřetí vedení v zápase, ale hosté dokázali z pokutového kopu potřetí vyrovnat.
Góly: 18. a 71. Šimon, 45. Benák – 65. a 78.(PK) Jokl, 27. Havel. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Chotěboř: Benc – J. Novotný, Somerauer, M. Čapek, Jiří Hlaváček (81. Ďoubal) – D. Čapek, Tůma, M. Odvářka (78. Jan Hlaváček, 89. Šimoňák), Šimon – T. Novotný, Benák. Štoky: P. Lóži (10. Karlík) – Koutek, Kunc, M. Dáňa, A. Dáňa – Körber, Kubát (75. Stehlík), P. Bulant, M. Bulant – Jokl, Havel (89. J. Lóži).

PACOV – DLOUHÁ VES 4:2

Pacov od první minuty potvrzoval roli favorita. Hrál nátlakový fotbal, hosté se často bránili jen za cenu odkopů. Šance Stejskala a Kubů ještě změnu skore nepřinesly, ale ve 28. minutě se prosadil Očipka. Ten se blýskl nádhernou samostatnou akcí, kterou vyšperkoval umístěnou střelou z hranice šestnáctky. Také ve 40. minutě byl u gólu Očipka, když se po faulu na něj kopala penalta, kterou proměnil Rybčák. Hosté krátce před poločasem oplatili stejnou mincí, penaltu proměnil Polák.
Po přestávce domácí přestali na dvacet minut hrát a fotbal upadl do průměru. V závěru se ale Pacov přece jen probral a Stejkal s Gavreckým vytáhli skore na 4:1. Konečnou podobu výsledku dal osm minut před koncem hostující Polák.
Góly: 28. Očipka, 40. (PK) Rybčák, 63. Stejskal, 74. Gavrecký – 45. a 82. (první PK) Polák. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:3. Diváků: 200. Poločas: 2:1. Dl. Ves: Rýdl – Krečman, Kunášek, Polák, M. Janáček, Lukačina, Kaplan, M. Henzl, R. Janáček, Pospíchal (70. Meloun), Sedlák (82. V. Henzl).

PŘIBYSLAV – LEDEČ 6:2
Do zápasu vstoupili mnohem lépe hosté, kteří se zásluhou Miláčka ujali vedení. Do přestávky se ale domácí zlepšili a brankami Krčála a Kalendy otočili skóre na 2:1. O osudu utkání rozhodl nástup Přibyslavských po změně stran, když dvěma brankami již odskočili na 4:1. Hostům vykřesal jiskřičku naději Mikula, který snížil na 4:2.
V závěru se ještě dvakrát prosadil špílmachr domácích Krčál, jež upravil na konečných 6:2 a čtyřmi vstřelenými góly se stal bez debat mužem zápasu.
„Vstup do utkání byl hodně špatný, ale pak se hra naší zálohy zlepšila, což nakonec vedlo k vítězství. Výsledek vypadá jednoznačně, avšak hosté u nás neodehráli vůbec špatný zápas,“ spokojeně prohlásil k zápasu trenér domácí Přibyslavi Vítězslav Machatka.
Góly: 20., 56., 87. a 89. Krčál, 25. Kalenda, 52. Bárta - 6. Miláček, 63. Mikula. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:2. Diváci: 250. Poločas: 2:1. Přibyslav: Hajný – Svoboda, Strašil, Bárta, Smejkal – L. Vykoukal (70. Mach), P. Vykoukal, Krčál, Kunc – Křesťan (61. Němec), Kalenda (85. Zych). Ledeč: Vitiska – Janů, Pešek, Hauser, - Vosyka (57. Pajer), Sedláček, Pechanec, Miláček, Pokorný – Turek, Geher (57. Mikula).

HABRY – SPEŘICE 2:3
Zápas probíhal jako na houpačce. Z prvního gólu se radovali hosté, když Vlček pohodlně dorážel míč do prázdné brány. Ale domácím se povedlo skóre otočit po dvou podobných akcích. Krajíček utekl po křídle a naservíroval přesné přihrávky Tomovi, který se v těchto situacích nemýlí – 2:1.
Přesto diváci viděli další obrat, když se Speřicím povedlo dvakrát skórovat na konečných 2:3. V 76. minutě odmítl remízu domácí Michal, který neproměnil pokutový kop. V závěru oba týmy ještě vyfasovaly po červené kartě, avšak vliv na výsledek to již nemělo. „Byl to takový podivný zápas, hosté se u nás předvedli jako bojovnější mužstvo, a proto si odvážejí tři body. Škoda další červené karty,“ podotkl trenér Habrů Jiří Černý.
Góly: 40. a 56. J. Toma – 26. a 72. Vlček, 64. Pohan. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (87. Kudláček – 85. Savi). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Habry: Vala – Veselý, Janouch, Doležal, Moravec – Kudláček, Korel (40. Hájek), Michal, Krajíček – Holík, J. Toma. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Savi, Němec – Pohan, Jůzl, Strnad, Vlček – Štěpán, Křišta.