KOSTELEC - CHOTĚBOŘ B 0:2
Domácímu týmu se zápas vůbec nepovedl. Měl sice po celé utkání mírnou převahu v poli, ale brankově se dokázali prosadit pouze chytře hrající hosté. Poprvé rozvlnil domácí síť po rychlém brejku v 15. minutě Bílek. Domácí celek se snažil tlačit hodně dopředu, ale bez jakéhokoli efektu.
Naopak hosté neustále hrozili rychlými kontry, z čehož dokázali vytěžit v 56. minutě pokutový kop, který ovšem hostující Bílek dal přímo do náruče Tomse. Chuť si hosté spravili v 67. minutě, kdy se ve skrumáži před domácí brankou nejlépe orientoval Andres a poslal tak svůj celek do dvoubrankového vedení. Domácí poté vyvinuli obrovský tlak, v závěru si vypracovali i několik dobrých šancí, ale hosté si vedení zkušeně podrželi až do konce.
Góly: 15. Bílek, 68. Andres. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas 0:1. Chotěboř B: Křivský - R. Mudruňka, J. Mudruňka, Doubal, Češík - Lé Ahn, Čáp, Bárta (74. Málek), Bílek - Andres (67. Nepokoj), Moravec.

ČEJOV – TIS 1:4

Utkání začalo ve svižném tempu, když v domácí brance nastoupila dvojka Čejova Maleček. První poločas byl v poli vyrovnaný, hosté se ale po brankách Pipka a Miřáckého ujali vedení o dvě branky. Při poslední zákroku v prvním poločase se zranil gólman Maleček a po obrátce musel nastoupit do branky hráč z pole Tomáš Moravec, což výrazně ovlivnilo průběh celého utkání. Čejovští sice celý druhý poločas výrazně tlačili, ale střelecky se prosadil pouze Štěpán pět minut před koncem.
Góly: 85. Štěpán – 20. Pipek, 35. Miřácký, 50. Zezulák, 65. Halama. Rozhodčí: Pfeifr. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Tis: Koudelka – Kučera, P. Benák, Miřácký (86. Výborný), Halama, Novotný (46. Příbramský), Rosecký, Zezulák, Veselý (75. Šiška), J. Benák, Pipek.

POHLED – G. JENÍKOV 0:0
Již ve 2. minutě mohl otevřít skóre Moučka, zblízka však neprostřelil gólmana. Potom zahrozili hosté, ale i pohledský Beděra byl ve střehu. Ještě do přestávky se dvakrát neprosadil Sobotka, když se díval do očí gólmanovi, ostrá střela Macha z hranice vápna jen těsně minula tyč.
Po hodině hry byl blízko gólu kanonýr Pokorný, neměl však tentokrát dobře seřízenou mušku. Rozhodnutí mohlo padnout deset minut před koncem. Jeníkovský gólman vyběhl, opuštěnou svatyni chránili jen dva obránci, ale Pokorný nastřelil jenom nohu jednoho z nich. „Pohledného fotbalu bylo jako šafránu, hosté přijeli ubránit bod, což se jim podařilo. K oporám našeho týmu patřil obránce Eis a záložník Říha, vyrovcaný kolektiv hostů dirigoval Piskač, v zadních řadách vynikli brankář Krajíček a obránce Tuček,“ postřehl pohledský trenér Petr Sobotka.
Rozhodčí: Carda, ŽK: 3:2. Diváci: 100. Pohled: Beděra – Krpálek, Arbelovský, Eis – Sobotka, Říha Doležal, Pospíchal, Moučka (82. Šikner) – Pokorný, Mach (67. Siebenbürger). Golčův Jeníkov: S. Krajíček – Fendrych, Žaloudek, Kaňkovský, Tuček – Rokos, Piskač, Spěvák (80. Šulc), R. Krajíček – Hortenský (61. Kubeš), Skala.

H. BOROVÁ – BUDÍKOV 2:1

Do přestávky se většinou hrálo od vápna k vápnu, dvakrát měli blíže ke gólu hosté, kteří od 30. minuty hráli bez vyloučeného Wallische. Ten viděl druhou žlutou kartu za řeči. Těsně před přestávkou poslal domácí do vedení Kučera.
Ani ve druhém poločase se situace o mnoho nezměnila a gólovky se nerodily. Rozhodnutí padlo až osm minut před koncem, kdy Veselý narazil Němcovi, ten se kličkou zbavil obránce, ostrou střelu stačil brankář Krajíček vyrazit před sebe a v následné skrumáži Klement dorazil míč k tyči na konečných 2:1.
„Body pro nováčka jsou cenné, držíme střed tabulky. V útočné fázi chyběly na obou stranách přesné finální přihrávky, Budíkov se představil jakou houževnatý kolektiv,“ radoval se borovský obránce Jakub Janáček.
Góly: 45. Kučera, 82. R. Klement – 68. Kavka. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Havlíčkova Borová: P. Veselý – Janáček, Kučera, Frühbauer, Hošák – Chlubna, M. Klement (88. Šmíd), Veselý, Němec – Štefáček (80. Tonar), R. Klement.

KOŽLÍ – LÍPA 2:2
Do vedení se dostali domácí po dlouhém autu až do vápna, kde míč hlavou do sítě usměrnil Lebruška, další gólovku spálil Hoffmann. Do přestávky se však hostům podařilo srovnat na 1:1.
Hned po přestávce po spolupráci Pajera s Hoffmannem posledně jmenovaný zamířil k tyči a dal na 2:1. Potom Lipští se dostali do mírného tlaku, štěstí se přiklonilo na jejich stranu a deset minut před koncem z přísně nařízené penalty vydolovali alespoň bod. V samém závěru po vzájemné potyčce vyloučil sudí na každé straně jednoho hráče, skóre se však již nezměnilo.
Góly: 18. Lebruška, 51. Hoffmann – 14. Kučírek, 77. Bouchner (PK). Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 4:1. ČK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Kožlí: Smítka – Radoš, D. Blažejovský, Brzoň, Vladyka (80. Urban) – Hoffmann, Plesl (40. Pajer) – Lebruška, Voplakal – M. Blažejovský, Trpišovský. Lípa: Exner – Souček, Prostřední, Zajíček, Krpálek – Bouda, Kučírek, Ondráček, Dolejší – Bouchner, Miklis.