„Jsem nespokojený já, vedení a koneckonců i hráči. Teď vše vyvrcholilo v Přibyslavi,“ naráží kouč Ledče Miloslav Kafka na porážku 6:2. „Na začátku jsme hru kontrolovali, jenže pak jsme přenechali naprosto iniciativu domácím, a ti si s tím poradili tak, jak si poradili,“ kroutil hlavou zkušený trenér.

Kovofiniš pronásleduje v úvodu sezony nezvyklá situace, prakticky každý zápas se měnila sestava. „Ale bohužel to nebylo z důvodu výkonnosti,“ krčí rameny nejvyšší muž ledečské střídačky. „Kvůli zraněním se mi úplně rozpadla obrana a neustálé točení hráčů na klidu týmu také nepřidá,“ uvědomuje si Kafka. „Ještě jsem nezažil, abych musel během pěti zápasů protočit dvacet hráčů, to normálně stačí na celou sezonu,“ dodává.

Nicméně na to se ledečský kouč nechce vymlouvat. „Jsme na jedné lodi a musíme se s tím poprat. I přes všechna oslabení byly zápasy, které jsme měli zvládnout. Mrzí mě ztráta bodů proti Kamenici a Dobronínu. Kdybychom měli o čtyři body víc, nebylo by to tak špatné,“ tvrdí Kafka. „Bohužel nám chybí vůdčí osobnost, která by dokázala ostatní strhnout. Ale pevně věřím, že se vše otočí už teď o víkendu,“ uzavřel.