ČERNOVICE – H. BOROVÁ 1:1
Zprvu byli lepším mužstvem hosté, domácí podržel dobře chytající Janák, který kapituloval pouze při brance Veselého, po předchozím závaru před brankou. Druhý poločas se odehrál v mírné režii domácích, kteří si ale nevytvořili vyložené brankové příležitosti. Vyrovnání předcházela standardní situace zahrávaná Ševčíkem, ze které se prosadil Pěnka hlavou na vzdálenější tyč. Ke konci utkání se obě mužstva strachovala o nerozhodný výsledek.
Góly: 73. Pěnka – 40. Veselý. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Havlíčkova Borová: Lupták – Janáček, Frühbauer (70. Brukner), Němec, Hošák, Kučera (85. M. Klement), Chluba (88. Šmíd), Štěfáček, Veselý, Šrámek, R. Klement.

CHOTĚBOŘ B – ČEJOV 10:0
Hostující tým z Čejova přijel na zápas pouze v devíti lidech, a i když statečně bojovali, bylo jenom otázkou času, kolik gólů inkasují.
Za 20 minut Chotěboř již vedla 4:0, na čejovskou branku se valil jeden útok za druhým, Bílek a Šimončák dosáhli hattricku. Neúplná sestava Čejova během zápasu nezaznamenala ani čestný úspěch.
Góly: 12., 17. a 18. Bílek, 23., 69. a 82. Šimončák, 44., 56. Nepokoj, 4. Vajrych, 52. Doležal. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 6:0. Chotěboř B: Křivský – Vajrych, J. Mudruňka (25. Motl), M. Čapek, Nejedlý – Bárta, Čáp, Doležal, Nepokoj – Bílek (33. Češík), Šimončák.

G. JENÍKOV - KOŽLÍ 4:2
Domácí hned v úvodní minutě šli do vedení, potom však do poločasu nic nevymysleli, naopak hosté po rohovém kopu srovnali na 1:1. Po pauze se Jeníkov nadechl k náporu, ovládl pole a za dvacet minut rozhodl, když utekl soupeři až na 4:1. Všechy branky padly po trestných kopech a hlavní roli hrál Piskač.
Jeho první střelu úspěšně tečoval Petr, druhou zamířil sám do šibenice, třetí posadil přesně na hlavu Rokose. Hosté vzdor trvající převaze domácích, deset minut před koncem rovněž z trestného kopu upravili na konečných 4:2. „Výhra je zasloužená, v obraně se dařilo Kaňkovskému, v záloze dominovali Piskač s Hortenským, v útoku byla znát účast Petra po zranění,“ postřehl jeníkovský kouč Stanislav Krajíček.
Góly: 1. Skala, 53. Petr, 60. Piskač, 62. Rokos – 18. Voplakal, 80. Blažejovský. Rozhodčí: Dušek. ŽK: 1:3. ČK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Golčův Jeníkov: S. Krajíček – Fendrych, Spěvák, Kaňkovský, Tuček – Rokos, Piskač ( 70. Kubeš), Hortenský, R. Krajíček – Petr, Skala. Kožlí: Březina – Radoš (80. Adamovský), Lebruška, Plesl, Vladyka ( 70. P. Blažejovský) – Hoffmann, Voplakal, Pajer, Urban (70. Kopic) – M. Blažejovský, Trpišovský.

PELHŘIMOV B – LÍPA 3:0
Pelhřimov potvrdil pozici lídra tabulky, přičemž Lípa mu cestu za výhrou do značné míry usnadnila. Domácí sice měli už v prvním poločase převahu, ale ve 43. minutě hrubě fauloval protihráče Bouda a červenou kartou udělal zápas jednoznačný.
Po přestávce se už hrálo na jednu branku. V 55. minutě byl na konci perfektní kombinace Talich, vítězství Pelhřimova podtrhli Rumanovský a střídající L. Novák.
Góly: 55. Talich, 66. Rumanovský, 80. L. Novák. Rozhodčí: P. Nenadál. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (42. Bouda). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Lípa: Exner – V. Souček, Pecha, R. Souček, Krpálek - Bouda, Kučírek, Dušek, Zajíček - Miklis, Tecl (75. Watamaniuc).

TIS – POHLED 1:4
Ze strany domácích to bylo nepovedené utkání. Hned v úvodu inkasovali náhodným gólem, Pohled byl v poli lepším týmem. Fotbalisté Tisu se trápili a za celé střetnutí pouze dvakrát vystřelil na branku soupeře.
Když po hodině hry pohledský Říha upravil na 1:3, domácí již rezignovali na obrat v utkání, i když trenér Tisu střídáním tří hráčů hnal ještě hráče do ofenzivy. V poslední minutě však hostující kanonýr Pokorný stanovil konečné skóre 1:4.
„Hosté nás předčili v produktivitě, zcela selhala naše záložní řada,“ jenom smutně konstatoval sekretář Tisu Jan Miřátský.
Góly: 8. Zezulák – 10. Arbelovský, 24. Mach, 52. Říha, 90. Pokorný. Rozhodčí: Jun bez ŽK. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Tis: Koudelka – Veselý, Kučera, Kumžák (70. Zadina), P. Benák – Zezulák, R. Pipek, Výborný – Příbramský (62. Šoupal), Miřátský, Novotný. Pohled: Růžička – Krpálek, Eis, Sobotka, Pospíchal – Říha, Doležal (74. Kotouč), Šikner (65. Siebenbürger) Arbelovský – Pokorný, Mach.