G. JENÍKOV – TIS 0:0
Golčův Jeníkov nastoupil do zápasu bez trenéra Stanislava Krajíčka, který odstoupil z funkce. Nový kouč týmu zatím nebyl jmenován.
První poločas byla vyrovnaná hra. Na začátku vystrašili domácí Tis ve druhé minutě, kdy se Kubeš pohotově zorientoval ve vápně a trefil břevno. Hosté zahrozili dvěma brejky, oba zakončoval Miřátský, poprvé z úhlu netrefil branku, podruhé udělal kličku gólmanovi, ale nepodařilo se mu trefit odkrytou branku domácích.
Po přestávce měli míč na kopačkách domácí, kteří diktovali tempo hry, ale Tis jim nedovolil skórovat, a tak zůstal stav nezměněn. „Tak slabý fotbal jsem snad ještě neviděl,“ nechal se slyšet vedoucí domácího mužstva Luboš Forejt.
Rozhodčí: ŽK: 1:1. ČK: 1:1. Diváci: 60. Golčův Jeníkov: S. Krajíček – Spěvák, Tuček, Kaňkovský, Šindelář – Hortenský, Koten, Kubeš, Fendrych – Skala, Petr. Tis: Bárta – Kučera, Kumžák, Halama, K. Benák – J. Benák, Veselý (67. Zadina), Šiška – Miřátský, Novotný (46. Příbramský), Zezulák.

KOSTELEC – H. BOROVÁ 1:2
Domácí celek sehrál další nepovedené utkání. V 8. minutě ho sice poslal do vedení Bartejs, ale Kostelečtí zazdili, jak již je zvykem, několik gólovek, a tak přišel trest. Za ruku ve vápně se kopala penalta, kterou hostující Šrámek i s trochou štěstí proměnil.
Po celou druhou půli se hrálo téměř výhradně na půli Borové, ale veškerému dění v podání domácího celku chyběla myšlenka či moment překvapení. To hostům stačilo k druhé brance málo. V 69. minutě se po dlouhém nákopu opřel do míče Frühbauer a bylo to k údivu všech 1:2.
Ani v posledních dvaceti minutách se obrázek hry nijak nezměnil. Domácí doslova bušili do obrany hostí, ale branka již žádná nepadla. V úplném závěru to byli spíše hosté, kteří chodili do otevřené domácí obrany a měli tak možnosti na zvýšení svého vedení.
Góly: 8. Bartejs - 41. Šrámek (PK), 69. Frühbauer. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas 1:1. Havlíčkova Borová: Pavel Veselý - Kučera, Tonar, Hošák, Chlubna - Petr Veselý (79. M. Klement) , Frühbauer, Šrámek (46. Jan Veselý) - Blažek, R. Klement.

KOŽLÍ – HUMPOLEC B 5:1
Do přestávky se ocitl ve dvou gólových šancích domácí Trpišovský, ale skóre se nezměnilo. Hosté se dostali do vedení ve 20. minutě Machyánem, když si do poločasu vytvořili jen jedinou šanci. Do přestávky vyrovnal střelou k tyči Lebruška.
Hned po změně stran střídající Urban první akci domácích zakončil gólem – 2:1. Od té doby již mělo Kožlí navrch, soupeře dorazil gólem Lebruška a dvěma zásahy Blažejovský.
Góly: 34. a 53. Lebruška, 76. a 81. M. Blažejovský, 47. Urban – 20. Machyán. Rozhodčí: Dušek. ŽK: 4:0. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Kožlí: Březina – Vladyka, Lebruška, Radoš, D. Blažejovský – Plesl, Hoffmann (46. Urban), Boček, Voplakal (80. Kopic) – M. Blažejovský, Trpišovský.

POHLED – BUDÍKOV 2:2
V prvním poločase domácí tápali, v úvodních dvaceti minutách dvakrát propadl stoper Krpálek a hosté se dostali do dvougólového vedení. Poté zabránil jistému gólu domácí brankář Růžička. Domácím se podařilo snížit zásluhou Pokorného ještě do přestávky.
Hned po změně stran, vykopával obránce hostí střelu Freundenreicha z brankové čáry. Čtvrt hodiny před koncem se podařilo Říhovi po centru Sobotky srovnat na konečných 2:2. Závěr zápasu byl divoký, červenou kartu nejdříve uviděli pohledský Sobotka a Šikner, poté ještě budíkovský Vostřejž.
Góly: 20. Pokorný, 75. Říha – 9. Zástěra, 12. Kavka. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 5:4. ČK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Pohled: Růžička – Krpálek, Eis, Sobotka, Pospíchal – Doležal, Mach (75. Šikner), Říha, Freundenreich - Pokorný, Moučka, Pokorný (78. Sienbenbüruger).

LÍPA – CHOTĚBOŘ B 1:1
Derby střetnutí mnoho pohledného fotbalu nepřineslo, většinou se hrálo ve středu hřiště a do přestávky si oba soupeři nedokázali připravit ani jednu gólovou příležitost.
Po změně stran tvrdý boj pokračoval s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Skóre se změnilo až po hodině hry, kdy ve skrumáži před chotěbořskou brankou gólman neudržel míč, využil toho Prostřední a dostal domácí do vedení. Pojistit mohl Doležal, ve slibné pozici však hlavou minul míč. Deset minut před koncem se domácí gólman nedostal k míči a ten se odrazil od zad chotěbořského hráče do branky na konečných 1:1.
Góly: 61. Prostřední – 80. Hospodka. Rozhodčí: Servít. ŽK: 4:4. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Lípa: Vašák – V. Souček, Fejt, R. Souček, Krpálek – Mareš, Kučírek, Prostřední (70. Zajíček), Miklis (75. J. Havel) – Dolejší, Koref (85. Dušek). Chotěboř B: Vykoukal – Málek, Čapek, Hospodka, Mudruňka – Češík (75. Konečný), Křivohlavý (40. Ďoubal). Vítek, Bílek – Andres, Bárta.