CHOTĚBOŘ B – G. JENÍKOV 3:0
Do přestávky se hrál oboustranně nudný fotbal, nezrodila se ani jediná gólová příležitost. Když hned po pauze dal Nepokoj vedoucí gól, domácí se probudili a po hodince hry opět Nepokoj zvýšil na 2:0.
Hosté měli velkou příležitost mezi 71. a 73. minutou, když běžel na chotěbořského gólmana sám Kubeš a po něm i Procházka, šanci však neproměnili a to odpor hostů definitivně zlomilo. Střelecky naladěný Nepokoj deset minut před koncem dokončil hattrick, vždy po předchozí nahrávce Bílka a potvrdil zisk tří bodů. Dobrý výkon odvedl i Vietnamec Le Ahn, největším bojovníkem byl domácí záložník Češík.
Góly: 47., 56. a 80. Nepokoj. Rozhodčí: Knecht. ŽK: 2:3. ČK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Křivský – Válek, Čapek, Hospodka, R. Mudruňka – Bárta (60. Vajrych), Češík, Benák (37. Le Ahn), Bílek – Andres (36. Nepokoj), Vítek. Golčův Jeníkov: Krajíček – Fendrych Spěvák, Kaňkovský, Tuček – Rokos, Hortenský (68. Forejt st.), Čejka, Procházka – Forejt ml., Kubeš.

HUMPOLEC B – LÍPA 0:1
Domácím se vůbec nepovedl vstup do zápasu. Už ve 3. minutě dostal hosty po rychlém, protiútoku do vedení Dolejší. A mohlo být ještě hůře. Lípa si vytvořila další dvě šance, humpoleckou juniorku podržel zkušený brankář Padrnos. Domácí v prvním poločase herně tápali, pomohla jim až poločasová střídání. Po nich získali nadvládu na hřišti a vytvořili si poměrně dost brankových příležitostí. Proměnit je však nedokázali, nejblíže ke srovnání skore měl Bláha, jehož hlavička skončila na břevně.
Gól: 3. Dolejší. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Lípa: Vašák – V. Souček, Fejt, R. Souček (65. Tecl), Havel, Zajíček, Kučírek, Sedlák, Bouda (79. Vácha), Bouchner, Dolejší.

BUDÍKOV – KOŽLÍ 2:2
Domácí šli rychle do vedení, když se hlavou prosadil Prokop po centru Marouska. Hosté srovnali po střele z pětadvaceti metrů. Jinak se většinou hrálo ve středu hřiště. Budíkovští si do přestávky ještě vypracovali jednu šanci, ale Kavka nastřelil jen Březinu.
Po změně stran se více hrálo před brankou Kožlí, domácí však nedokázali proměnit ani ty největší šance. Hosté toho využili a chvíli před koncem šli do vedení gólem M. Blažejovského z přímého kopu. Domácí vydolovali alespoň bod, když konečnou remízu stanovil rovněž z přímého kopu T. Bláha.
Góly: 9. prokop, 83. T. Bláha – 33. Trpišovský, 80. M. Blažejovský. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:5. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Kožlí: Březina – Radoš, Vladyka, Brzoň, Plesl, Hoffmann (46. Urban), Voplakal (75. D. Blažejovský), Lebruška, Pajer (64. Kopic), M. Blažejovský, Trpišovský.

PELHŘIMOV B – TIS 3:0
Domácí se zakousli do soupeře od úvodních minut a už v 10. minutě překonal po centru Hovorky brankáře Koudelku Čmucha. Zvýšit mohl Novák, jenže nestalo se, a tak došlo i na šance hostů. Skore se všakk měnilo až v 54. minutě. To Jeřábek vysunul Čmuchu a u zadní tyče zapomenutý pelhřimovský útočník Rumanovský už měl snadný úkol. Domácí získali totální převahu, kterou podtrhl přesným lobem v 83. minutě Heřmánek.
Góly: 10. Čmucha, 54. Rumanovský, 83. Heřmánek. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Tis: Koudelka – P. Benák, Bulánek, Halama, J. Benák, Pipek, Zezulák, M. Benda (83. Mutl), Novotný (52. Krpálek), Miřátský, Šoupal (75. J. Benda).

H. BOROVÁ – ČEJOV 5:2
Nováček si vede ve vyšší soutěži na jedničku. Hned v úvodní minutě se po centru Veselého trefil Hošák, a když po čtvrthodince přidal R. Klement druhý gól, byli domácí na koni. Hosté si do poločasu připravili jenom dvě gólové příležitosti, obě však proměnili.
Ve druhém poločase získala hra oboustranně na kvalitě, hrál se atraktivní fotbal. V 55. minutě dostal od Veselého do běhu míč R. Klement a levačkou uklidil míč ke vzdálenější tyči - 3:2. Potom čejovský gólman vytáhl zázračně střelu R. Klementa a obránci dvakrát vykopávali z brankové čáry. Čejovští však nesložili zbraně, za stavu 3:2 ještě pořádně zlobili a orazítkovali břevno. Až osm minut před koncem proměnil sólo Blažek na 4:2 a zaslouženou výhru potvrdil v poslední minutě po úspěšné penaltě Němec.
Góly: 15. a 55. R. Klement, 1. Hošák, 82. Blažek, 90. Němec (PK) – 22. a 44. Moravec. Rozhodčí: Klein. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 2:2. Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Janáček (79. Frühbauer), Štefáček (87. M. Klement), Blažek, Hošák – Kučírek, Chlubna, Jar. Veselý, Petr Veselý – Němec, R. Klement (89. Tonar).

ČERNOVICE – POHLED 1:2
Třetí prohře domácích v řadě na vlastním hřišti předcházelo dvacet minut, kdy Černovice přehrávaly soupeře ve všech řadách a zásluhou Tilleho se také dostaly do zaslouženého vedení. O osm minut později hlavou vyrovnal Fišer, poté až do 80. minuty hry byli o poznání lepší hosté.
Rozhodující moment přišel po nenápadné akci, na jejímž konci byl Moučka, který hlavou rozhodl o importu bodů. Domácí se v posledních deseti minutách vzchopili a vytvořili si tlak, ale nic, co by vedlo k vyrovnání už nevymysleli.
Góly: 12. Tille – 20. Fišer, 66. Moučka. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Pohled: Růžička – Krpálek, Eis, Pospíchal, Doležal, Mach (66. Vondal), Říha, Freudenreich, Moučka (82. Seibenburger), Fišer, Arbelovský.