„Poslední zápas jsme odehráli velice dobře a uvidíme, jestli to dokážeme zopakovat i v Habrech,“ říká trenér Ledče Miloslav Kafka. „Rozhodně nás nečeká nic jednoduchého, Habry mají velice zkušený tým,“ uvědomuje si.

Habry se v poslední době nepotkaly s optimální formou, ale to by rády napravily právě v zápase s Ledčí. „Máme za sebou nevydařené výsledky, takže bychom rádi vyhráli,“ má jasno kouč Habrů Jiří Černý. „Soupeře známe. Příliš se mu také nedaří, i když v posledním zápase dali šest gólů. Budeme muset hlavně pokrýt Turka s Pajerem,“ uvědomuje si Černý. „Hráči si musí hlavně v zápase věřit. Každopádně se tam jedeme poprat o výsledek a rádi bychom získali nějaký bod,“ netají se ambicemi Kafka.

Ledeč se od úvodu sezony potýká s možná až přílišnou marodkou. „Rád bych konečně postavil vítěznou sestavu, což se mi ještě letos nepovedlo. Ale uvidíme, protože už minulý zápas odehráli Turek s Pokorným se sebezapřením,“ tvrdí ledečský kouč.

V letošní sezoně jsou týmy z Havlíčkobrodska v I. A třídě trochu za očekáváními, jsou seřazená za sebou od šestého do jedenáctého místa, pak jsou ještě čtrnácté Štoky. „Hráčům jsem říkal, že ta soutěž je strašně vyrovnaná. Každý může s kýmkoliv vyhrát, ale i prohrát,“ upozorňuje šéf ledečské lavičky.