ČEJOV – KOŽLÍ 0:3
První poločas prnesl v poli vyrovnanou hru a šance na obou stranách. Po přestávce si ale I. Moravce srazil míč do vlastní sítě, což nastartovalo tlak hostů. Po hodině hry pojistil vedení Kožlí Pešek a na zasloužených 3:0 pak zvýšil Voplakal.
Góly: 50. vlastní, 60. Pešek, 70. Voplakal. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Kožlí: Dočkal – Radoš, Adamovský, J. Vladyka (70. Smítka), Plesl, Urban (85. Boček), Lebruška, Voplakal, Pešek, Hofman, Trpišovský.

ČERNOVICE – CHOTĚBOŘ B 1:0
Po celých devadesát minut se hrálo vyrovnané utkání. Vše podstatné ale bylo k vidění již v prvním poločase. Zprvu po nedorozumění v obraně hostí, šli samostatně dva hráči domácích na branku Křivského bez gólového efektu.
Poté Tille ve výhodné pozici hlavikoval mimo tyče. Vše napravil až Maštalíř v 17. minutě po samostatné akci vedoucím a jak se později ukázalo vítězným gólem. Druhý poločas už šance z kategorie vyložených ani na jedné straně nepřinesl.
Gól: 17. Maštalíř. Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Chotěboř B: Křivský – Vajrych, Čapek, Hospodka, Mudruňka (20. Nepokoj), Křivohlavý (35. Šimon), Ďoubal, Le Anh Taun, Bílek, Bárta, Češík.

H. BOROVÁ - TIS 1:0
Hned v úvodu promarnili domácí dvě gólové šance, potom se hra vyrovnala a šanci měli i hosté. Po přestávce se gólové šance na obou stranách již nerodily, až dvacet minut před koncem jásal borovský Veselý, když tečovanou střelu z hranice vápna uklidil do sítě.
Výhru mohl pojistit o pět minut později Němec, ani z pokutového kopu výborného gólmana Holcmana nepřelstil. Hosté se v závěru ještě vzchopili k náporu, Borovští však utrápené vítězství uhájili.
Gól: 68. Veselý. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 1:3. Diáci: 100. Poločas: 0:0. Havlíčkova Borová: Pavel Veselý - Frühbauer, M. Klement, Blažek, Hošák - Kučera, Chlubna, Šrámek, Petr Veselý - Němec, R. Klement. Tis: Holcman - Kučera, J. Valenta, Kozlík, P. Benák - J. Benák, Rosecký, Zezulák, Benda - Miřátský, Šiška (60. Novotný, 73. V. Valenta).

KOSTELEC – LÍPA 0:0
Fotbal průměrné úrovně mnoho šancí ani na jedné straně nepřinesl. Domácím fotbalistům dělá hra Lípy velké potíže, a nejinak tomu bylo i tentokrát. Dlouhé nákopy na urostlé útočnníky znamenaly až do 60. minuty mírnou převahu hostí.
Po hodině hry se sice aktivita přesunula na domácí kopačky, ale proti obranné hrázi hostí se dokázal do šance dostat pouze Duben, který ale koncovku nezvládl. Na druhé straně orazítkoval hostující Kučírek z přímého kopu tyč. A tak zápas mezi Kostelcem a Lípou skončil spravedlivou dělbou bodů.
Rozhodčí: Staněk. ŽK:0:2. Diváci:120. Poločas:0:0. Lípa: Vašák - V. Souček, Fejt, R. Souček, Krpálek - Bouda ( 89. Vácha ), Kučírek, Zajíček, Bouchner - Miklis, Dolejší.

POČÁTKY – GOLČŮV JENÍKOV 1:3
Hosté byli aktivnější v úvodu a také se ujali vedení. Domácí srovnali krok ve 36. minutě, kdy poslal míč hlavou do sítě Tesař. Po přestávce dostaly Počátky ledovou sprchu v podobě dvou slepených gólů. Po vyloučení Rokose sice odpověděly náporem, ale i přes několik šancí výsledek zkorigovat nedokázaly.
Góly: 36. Tesař – 8. a 55. Hortenský, 50. Šulc. Rozhodčí: Janko. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (66. Rokos). Diváci: 60. Poločas: 1:1. Golčův Jeníkov: Krajíček – Fendrych, Spěvák, Liška, M. Žaloudek, Rokos, Šindelář, Hortenský, Koten (35. Dvořák), Šulc, Kubeš (73. V. Žaloudek).

POHLED - PELHŘIMOV B 4:4
Na pohledském hřišti došlo při zápase s vedoucím týmem I. B třídy k divoké přestřelce, góly padaly na obou stranách a každý z týmů se přetahoval ve vedení.
Pohledští vedli 1:0 a 2:1, potom se dařilo hostům, kteří otočili na 2:3 a 3:4. Na obou stranách byly propustné obrany. Poslední slovo měl zkušený domácí zkušený útočník Pokorný, když umístěnou hlavičkou ukončil střelecké hody.
Góly: 47. a 64. Janďourek, 12. Sobotka, 75. Pokorný - 12. Hovorka, 42. Talich, 52. Cmucha, 73. Hovorka. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Pohled: Růžička - Pospíchal, Fišer, Sobotka, Eis (80. Venc)- Freudenreich, Doležal, Siebenbürger (62. Šikner), Arbelovský - Pokorný, Janďourek.