H. BOROVÁ - HUMPOLEC B 0:2
Do přestávky se hrál oboustranně nezáživný fotbal, v jediné šanci domácí Blažek se ocitl sám před brankářem, neměl však dobře seřízenou mušku. Také hosté si vypracovali jenom jednu gólovou příležitost, tu však Časar po rohovém kopu střelou hlavou proměnil na 0:1. Po změně stran tlak domácích se postupně měnil v drtivou převahu, ani jednu ze čtyř nabídnutých gólovek nedokázali zužitkovat. Naopak již v nastaveném času humpolecká rezerva z jediného brejku Štěpánem zvýšila na 0:2. Nejlepším mužem poraženýcg byl záložník Šrámek.
Góly: Časar, Z. Štěpán. Rozhodčí: Servít. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Havlíčkova Borová: Petr Veselý - M. Klement, Šrámek, Blažek, Hošák - Kučera, Chlubna, J. Veselý (38. Brukner), Petr Veselý - Němec, R. Klement.

KOŽLÍ – PELHŘIMOV B 1:1
Domácí se proti vedoucímu oddílu tabulky vytáhli, do přestávky byli lepším týmem, gólové tutovky však Trpišovký s Blažejovským promarnili, hosté se do šance vůbec nedostali.
I po pauze měli koželští fotbalisté mírně navrch, štěstí se však přiklonilo k hostům. Po hodině dal nevídanou branku přímo z rohového kopu Rumanovský 0:1. Po dlouhém autu a zmatku před pelhřimovskou brankou rovnal o pět minut později Blažejovský. Hrál se technický fotbal, v koželském týmu se dařilo obráncům Šťastnému a O. Lebruškovi, v záloze bylo nejvíce vidět Peška.
Góly: 62. Rumanovský – 67. Blažejovský. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 4:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Kožlí: Březina – O. Lebruška, Boček ( 66. Urban), Šťastný, Plesl – Hoffmann (46. Adamovský), J. Lebruška, Voplakal, Pešek – M. Blažejovský (87. Radoš), Trpišovský.

POHLED - LÍPA 2:1
Ve střetnutí dvou velkých rivalů, z nichž domácí aspirují na případný postup, začali lépe hosté a po čtvrthodince hry Zajíček lacino přelstil domácího gólmana 0:1. Radost z úspěchu však trvala jenom pár sekund, Pohled ještě v téže minutě srovnal Arbelovským 1:1. O minutu později oslabil domácí tým Janďorek, když uviděl žlutou kartu za oplácení. Ve 24. minutě fauloval Zajíček ve vápně Freudenreicha a Moučka pokutový kop proměnil ve vítěznou branku zápasu.
Těsně před pauzou umístěný trestný kop Bouchnera k pravé tyči Růžička vystihl. Ve druhém poločase se kvalita hry rapidně zhoršila, hosté byli aktivnější, ale když v 54. minutě byl vyloučen druhý hráč domácích Moučka, bylo definitivně po fotbale. Nervozita z hráčů přímo čišela, hra se rozdrobila v šarvátky a domácí jen v devíti lidech vítězství zuby nehty ubránili.
Branky: 17. Arbelovský, 24. Moučka (PK)- 17. Zajíček. Rozhodčí: Volf. ŽK: 2:2. ČK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Pohled: Růžička - Eis, M. Fišer, Sobotka - Doležal, Freudenreich (60. Siebenbürger), J. Fišer, Arbelovský (83. Pospíchal), Moučka - Pokorný, Janďourek. Lípa: Vašák - V. Souček, Krpálek, R. Souček, Prostřední - Zajíček, Bouchner, Sedlák, Bouda - Miklis ( 58. Havel), Dolejší.

ČEJOV – G. JENÍKOV 1:3
Zápas se pro Čejov v úvodu vyvíjel dobře, když se prosadil pohotovou dorážkou Ehrlich.
Jeníkov vyrovnal povedenou střelou Šindeláře z dálky a po dalších šedesátišesti minutách měl výhodu jednoho muže v poli, když se nechal vyloučit Igor Moravec. Po změně stran domácí neproměnili dvě vyložené šance, čehož využil soupeř a proměnil dva pokutové kopy. V domácím dresu dostalo šanci hned šest dorostenců.
Góly: 11. J. Ehrlich – 20., 60. a 85. (druhý a třetí PK) Šindelář. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (26. I. Moravec). Diváci: 70. Poločas: 1:1. Golčův Jeníkov: Krajíček – Fendrych, Kubeš, Liška, Koten, Prokop, Šindelář, Hortenský, Procházka (60. Čejka), Šulc, Piskač.

KOSTELEC – TIS 0:1
Kostelec se doma trápí. To se potvrdilo i v utkání s Tisem, který, ač v tabulkovém postavení je až ve spodních patrech, byl po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě si tak odvezl všechny body. Domácí celek bojoval, ale na fotbalovější projev hostů to prostě nestačilo. Již v první půli měl hostující Zezulák na kopačce gól, ale to ještě dokázal výborně zakročit Toms.
Po obrátce sice domácí zvýšili aktivitu, ale do žádné větší šance se nedostali. Naopak v 62. minutě, po dlouhém výkopu hostujícího Holcmana, přišlo nedorozumění v domácí stoperské dvojici, které využil Zezulák, a hlavou přeloboval gólmana, dal tak vítězný gól.
Zbytek zápasu si hosté pohlídali a zaslouženě tak zvítězili.
Gól: 62. Zezulák. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 1:3. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Tis: Holcman – Kučera, Kumdžák, P. Benák, Mil. Kozlík – J. Benák, Benda (56. Kafka), J. Valenta, Rosecký – Zezulák (90. P. Valenta), Miřátský (88. Mar. Kozlík).