Ve středu se odehrálo utkání mezi Štokami a Přibyslaví, v pátek se dohrávalo ve Věžnici, kam přijel tým z Pelhřimovska Pacov. Věžnice toto utkání prohrála a Pacov se tak v tabulce dostal za vedoucí Janovice.

ŠTOKY – PŘIBYSLAV 1:0
V prvním poločase to byl především boj ve středu hřiště, který se vyznačoval i hodně neřestnostmi. Ani jeden z týmů si příliš šancí nevytvořil, přesto domácí dali vítězný gól. V 35. minutě rozehrál M. Bulant rohový kop, poslal ho na hlavu Bubna a ten otevřel skóre – 1:0.
Druhý poločas měla zcela v režii Přibyslav, jenže převahu nedokázala gólově vyjádřit. Štoky už jen bránily výsledek. Hosté mohou říkat, že jim nepřálo štěstí, nastřelili totiž tyč a břevno. „Ve třetí minutě nastavení jsme podle mě dali regulérní branku, jenže rozhodčí ji neuznal. Došlo i k další sporné situaci, ale nechci se k tomu příliš vyjadřovat,“ kroutil hlavou přibyslavský kouč Vítězslav Machatka.
Gól: 35. F. Buben. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Štoky: Uhlíř – M. Dáňa, A. Dáňa, Vodička, M. Kubát (90. Med) – Kunc, Koutek, Miksa, Havel – Buben (80. P. Bulant), M. Bulant (90. Karlík). Přibyslav: Hajný – P. Svoboda, Strašil, Bárta, Smejkal – L. Vykoukal, Krčál, Kunc, Musil – Křesťan (60. Kalenda), R. Němec.

VĚŽNICE - PACOV 1:2
Jako první zahrozili v tomto utkání domácí fotbalisté. Již v desáté minutě se mohli ujmout vedení, ale jasnou šanci v gól neproměnili. V 19. minutě rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu ve prospěch hostí, pacovský Vejsada tuto šanci neodmítl a jeho tým se tak ujal vedení 0:1. O pár minut později hosté zvýšili na rozdíl dvou branek, když se v 25. minutě trefil Gavrecký. A to poté, když Pacovští rozebrali věžnickou obranu a střelec Gavrecký uspěl sám proti Bořilovi. Domácí na druhou branku Pacova mohli odpovědět ve 28. minutě, ale Černý trefil v závaru před pacovskou brankou pouze břevno.
V druhém poločase se hosté soustředili spíše na důsledné bránění a spoléhali na brejky. Domácí byli nuceni otevřít obranu a vrhnout všechny síly do útoku, což se jim mohlo několikrát vymstít, když Pacovští podnikali do jejich otevřené obrany nebezpečné útoky. Proti byl ovšem věžnický brankář Bořil, který několikrát zabránil gólu. V 75. minutě snížili domácí z penalty Neuvirtem. Jejich závěrečný tlak však vyrovnání nepřinesl, naopak Pacovští nastřelili tyč.
Góly: 75. Neuvirt (PK) – 19. Vejsada (PK), 25. Gavrecký. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 4:4. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Věžnice: Bořil – Wasserbauer, Chalupník, Černý (60. Staněk), Šebesta, Čurda, Brukner, Šimoníček, Neuvirt (85. Pobořil), - Martínek, Pertlíček (60. Valenta). Pacov: Bastl – Praveček, Zíka, Vejsada, Přibyl, Maršík, Rybčák (61. Vlach), Kubů, Váňa (68. Svoboda), Jiřík, Gavrecký.

Jan Hammer, Radka Vazačová