Ledeč dokázala získat všechny tři body ve Věžnici, ale i nadále je namočena v sestupových vodách. Další ohrožený tým z Havlíčkobrodska – Štoky – dokázal získat překvapivý bod na hřišti vedoucích Janovic za remízu 2:2.

VĚŽNICE – LEDEČ 0:2
V úvodu zápasu se hosté ujali vedení po akci po pravé straně a z následného centru se prosadil Janovec. Domácí mohli srovnat v 25. minutě, ale Neuvirt z hranice pokutového území přestřelil odkrytou bránu. Ve druhém poločasu upravil skóre na konečných 0:2 pro hosty Šimek, jenž ze střední vzdálenosti přesnou střelou překonal Vitisku. Ledeč si pak vítězství pohlídala, k čemuž přispěla i červená karta po dvou žlutých střídajícího hráče Věžnic Fikejze.
„Ve vyrovnaném utkání bez větších gólových příležitostí nakonec tři body získala Ledeč, na jejichž fotbalistech byla vidět větší touha po vítězství kvůli sestupovým obavám. Nám bohužel chyběli tři hráči základního kádru, což se na naší hře negativně odrazilo,“ řekl k utkání manažer Věžnice Stanislav Wasserbauer.
Góly: 11. Janovec, 53. Šimek. Rozhodčí: Franc. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (70. Fikejz). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Věžnice: Bořil – Wasserbauer, Chalupník, Pertlíček, Šebesta (23. Kunc) – Staněk, Brukner, Neuvirt, Čurda – Martínek, Obořil (55. Fikejz). Ledeč: Vitiska – Janovec, Pechanec, Geher, Pešek, Příhoda - Mikula, Geher, Vosyka, Šťastný - Turek, Šimek (75. Slavětínský).

JANOVICE – ŠTOKY 2:2
V první půlce si domácí nedokázali poradit s důrazně hrajícími Štokami. Dvě dobré možnosti ke skórování sice měli, ale ty nedali, a tak ve 28. minutě napřáhl z dálky Bulant a křížnou střelou k tyči poslal hosty do vedení.
Ve druhé půlce se domácí markantně zlepšili a po špatném odkpu gólmana dorážel do prázdné branky Špendlíček. Stejný hráč pak po spolupráci s Reitermanem vyšachoval v šestnáctce soupeře a dal druhou branku. Janovice mohly přidat pojistku, ale další dvě tři přečíslení nedotáhly do konce, a jelikož se ještě dopustily hrubky, kterou soupeř potrestal, utkání skončilo dělbou bodů.
„Soupeř hrál důrazně a bojovně, šel si pro bod, který nakonec získal. Myslím, že o tom rozhodla i naše špatně zahraná první půlka,“ komentuje kouč Janovic Jiří Babínek.
Góly: 51. a 72. Špendlíček – 28. M. Bulant, 78. Koutek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas 0:1. Štoky: Uhlíř – Vopička, Kunc, M. Dáňa, Karlík – Kubát, Koutek, A. Dáňa, M. Bulant (88. Havel) – Buben (91. Jaroš), Miksa.

CHOTĚBOŘ - SPEŘICE 1:1
Od začátku zatlačili domácí soupeře na jeho polovinu, uhodilo však až po dvaceti minutách. To se zrodila parádní kombinační akce po ose Odvářka - Čáp - Novotný a posledně jmenovaný jen poslal míč do prázdné branky. Potom byla hra trochu neurovnaná, domácí fotbalisté zapomněli tři minuty před pauzou na nekrytého Příhodu u zadní tyče a bylo srovnáno - 1:1.
Po přestávce se hra vyrovnala, do gólových šancí se však dostávali jenom domácí, Moravec, Sommerauer a M. Odvářka však nedokázali slibné akce střelecky zakončit. Ještě v poslední minutě mohl rozhodnout Šimon, ale ani jemu štěstí nepřálo.
Góly: 22. Novotný - 72. Příhoda. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Chotěboř: Vykoukal - R. Odvářka, Ďoubal, M. Čapek, Češík - Sommerauer, Čáp, M. Odvářka, Šimon - Novotný, Moravec (74. Klimeš).

HABRY - DLOUHÁ VES 1:1
Hostům vyšel začátek zápasu, již ve 3. minutě sice haberský gólman Vala stačil gvyrazit ostrou střelu Henzla, na dorážku však byl krátký - 0:1. Domácím to vzalo sebevědomí a nemohli se dostat do tempa. Do gólovky se sice dostali domácí Holík a Toma, ani z malého vápna však nedokázali míč protlačit do sítě, hosté hrozili jenom z brejků.
Po změně stran se hrál oboustranně ospalý fotbal. Ke vzruchu došlo až v 57. minutě, kdy po akci po pravé straně se dostal k míči Toma a srovnal konečných 1:1.
Góly: 57. Toma - 3. Henzl. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Habry: Vala - Veselý (72. Kverka), Janouch, Moravec, Doležal - Vaníček (80. Culka), Stránský, Michal, Krajíček - Holík, Toma. Dlouhá Ves: Rajdl - Pátek (46. Janáček), Pabousek, Polák, Kunášek - Pfeffer, Netopilík, Sobotka, Kaplan - Lukačina, Henzl (77. Vošický).

ŽIROVNICE – PŘIBYSLAV 0:1
Jarní výkony domácích jsou hodně nevyzpytatelné. Tentokrát si Slavoj vybral tu slabší chvilku, když doplatil na totální střeleckou sterilitu. Hosté se prosadili prakticky na začátku utkání, když z chyby Kněžínka a brankáře Sochy těžil Křesťan.
Žirovnice měla po zbytek utkání herní převahu, ale ta končila na hranici soupeřovy šestnáctky, proto se o nějakých velkých šancích na vyrovnání ani hovořit nedá. Přibyslav hrála na brejky a byla v útoku nebezpečnějším týmem. Domácí od vyšší porážky uchránil několika dobrými zákroky gólman Socha.
Gól: 7. Křesťan. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1.