ŽDÍREC - RÁJEC-JESTŘEBÍ 1:1
Ve velmi důležitém záchranářském duelu si oba týmy rozdělily po bodu. Utkání se hrálo ve vysokém tempu nahoru dolů a oba týmy si vytvořily ještě několik situací, ve kterých mohly rozhodnout o zisku tří bodů.
První branka padla díky důrazu v souboji hostujících hráčů. Díky agresivní hře se Rájec dostával do přečíslení a z jedné takové akce udeřil - 0:1. Dekora ale rozhodně nechtěla odejít ze zápasu s prázdnou. Ždírec vyrovnal díky vlastnímu gólu Macíka z 27. minutě.
Ve druhém poločase domácí přidali na důrazu, měli více ze hry, ale stoprocentní gólovku si nevytvořili. Nicméně určité situace, které by mohly vést ke gólu, měli, ale hostující obrana si s nimi poradila.
Góly: 27. vlastní Macík - 18. Haničinec. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 4:2. ČK: 1:1 (Kolouch - Lajcman). Diváci: 280. Poločas: 1:1. Ždírec nad Doubravou: Žďánský - Sobotka, Kolouch, Takács, Šnobl (46. Blažek) - Carda (75. Klupka), Smejkal, Čalkovský, Chmelík - Hromádka (90. Máša), Hanousek.

ŽĎÁR N. S. - PROTIVANOV 0:3
Domácí stále pokračují v jarní bídě. Protivanov svoje šance v prvním poločase využil, Žďár nikoliv. „Není se za co schovávat. Neproměňujeme šance, a k tomu kupíme chyby, ze kterých dostáváme laciné branky,“ řekl žďárský kouč Libor Štourač.
Ve druhém poločase se domácí zlepšili, ale šance Procházky, Otoupalíka a další možnosti nevyužili. Hosté poté využili desetiminutovou přesilovku ke vstřelení třetího gólu.
Rozhodčí: Hanák. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (80. Otoupalík). Diváci: 200. Poločas: 0:2. Žďár n. S.: Pospíchal - Bureš, Šindelka, Sysel, Otoupalík - Heide, Bratršovský, Vomela (46. Mašek), Hirsch - Procházka, Zedníček (46. Uchytil).

NAPAJEDLA - V. MEZIŘÍČÍ 4:1
Aktivněji začali hosté a taky se jim to vyplatilo. Po rohu je poslal nekompromisně do vedení kapitán Pokorný. Poté ještě zahrozili Hort s Němcem, ale to bylo ze strany Velkého Meziříčí vše. Hosté se totiž nepochopitelně vytratili ze hřiště. Nejprve je potrestal po chybě levé strany Nečas, který vyrovnal do prázdné branky. Těsně před pauzou otočil výsledek po ukázkové akci Plachý.
O osudu utkání se rozhodovalo v polovině druhého poločasu. Nejdřív jen orazítkoval břevno Pokorný, na druhé straně hosty dvakrát podržel Invald. Poté byl v hlavní roli opět Pokorný, kterému se osamocenému před gólmanem vyrovnat nepodařilo. Velkomeziříčským zadákům pak utekl Plachý a Invald ho v pokutovém území fauloval. Následnou penaltu proměnil Nečas a bylo to 3:1. V závěru ještě přidal pojistku na 4:1 Sklenář.
Góly: 37. a 76. Nečas (druhý z PK), 43. Plachý, 86. Sklenář - 25. Pokorný. Rozhodčí: Vostřejž. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 2:1. V. Meziříčí: R. Invald - Hort, P. Mucha, Brychta, J. Krejčí - Durda (80. Jedlička), Klusák, Dufek (61. Loup) - Pokorný, Němec (89. E. Smejkal) - Kratochvíl.

Ostatní výsledky 24. kola: Vyškov - Boskovice 0:1, Mohelnice - Šardice 3:1, Hulín-Konice 7:0, Otrokovice - Rousínov 2:1.

1. Líšeň 24 16 4 4 46:19 52
2. Šardice 24 16 4 4 45:18 52
3. Hulín 24 14 7 3 50:14 49
4. TŘEBÍČ 24 12 7 5 30:16 43
5. Vyškov 24 11 5 8 37:28 38
6. Otrokovice 24 9 6 9 37:30 33
7. Protivanov 24 9 4 11 26:23 31
8. ŽĎÁR N. S. 24 8 7 9 39:42 31