Zatímco fotbalisté Habrů i ždírecké rezervy využily domácí prostředí, hráči Havlíčkovy Borové i Kožlí uspěli venku.

HABRY – TIS 4:1
V úvodu zápasu měli více ze hry hráči Tisu, avšak diváci se žádné větší gólové příležitosti nedočkali. V 30. minutě zasáhl proti Kudláčkovi v pokutovém území výborně gólman Havel. O dvě minuty v totožném souboji ale došlo k faulu a Stránský dostal z penalty domácí do vedení.
Vstup do druhého poločasu vyšel mnohem lépe pro Haberské, kteří Kudláčkem vsítili druhý gól. Hosté se nevzdávali, střídající Miřátský avšak zklamal ve dvou velkých šancích. Habry pak dokázali využít brejkových situací, a tak Moravec s Michalem zvýšili až na 4:0. Za hosty korigoval skóre Novotný, který dorážkou napravil neproměněnou penaltu Veselého.
Góly: 32. Stránský (PK), 49. Kudláček, 58. Moravec, 70. Michal – 86. Novotný. Rozhodčí. Švehla. ŽK: 3:1. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Habry: Vala – Vavřička, Janouch, Doležal, Toma – Korel, Kvanka, Stránský (82. Hájek), Moravec – Kudláček, Michal (80. Štrobl). Tis: Havel – Marek Kozlík (57. Halama), Veselý, Miloslav Kozlík, Kučera (78. P. Benák) – Valenta (46. Miřátský), J. Benák, Krajíček, Rosecký – Koudelka, Novotný.

ŽDÍREC B – G. JENÍKOV 3:2
Ve Ždírci se hrál i díky hostujícímu týmu pohledný fotbal. Od začátku však měli více ze hry domácí. První gól vstřelil ve 13. minutě Pleva, když se z vápna trefil přesně do šibenice. Jeníkov srovnal po standardní situaci. Ve zbytku první části domácí nastřelili ještě dvě břevna a jednou tyč.
Druhý poločas byl opět ve znamení převahy domácích, a hned tři minuty po změně stran dostal Ždírec do vedení hlavou Veselský. V 60. minutě se zranil hostující brankář Krajíček a do brány musel jít z pole Koten. Na 3:1 upravil Jiří Matějka chytrým lobem. V závěru se dostali do hry hosté zásluhou Miřáckého. Závěrečný tlak Jeníkova však změnu skóre už nepřinesl.
Góly: 13. Pleva, 48. Veselský, 66. Jiří Matějka – 24. Koten, 79. Miřácký. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Ždírec B: Tomášek – Polanský, Havelka, Plíšek, Kučera – Doležal (68. Málek), Pleva, Jiří Matějka, Jan Matějka – Souček (69. Bílek), Veselský (85. Zrzavý). Golčův Jeníkov: Krajíček (60. Kubeš) – Fendrych, Piskač, Liška, Miřácký – Rokos, Koten, Vašíček (65. Ráliš), Šulc (56. Kočí) – Hortenský, Petr.

CHOTĚBOŘ B – KOŽLÍ 0:1
Hosté začali nebojácně, po celý poločas měli častěji míč na svých kopačkách. Dostali se i do dvou gólových příležitostí, chybělo však střelecké zakončení, domácí se vůbec neprosadili.
Po přestávce došlo u chotěbořské rezervy ke trojímu střídání a hra se podstatně zlepšila. Hosté pečlivé bránili, chodili do brejků, po jednom z úniků střela Trpišovského skončila jenom na tyči. V týmu domácích byl nejblíže gólu jejich nejlepší hráč Bílek, který své sólo v 55. minutě rovněž nedokázal úspěšně zakončit. Rozhodnutí nakonec přinesla 63. minuta, kdy se prosadil Trpišovský a rozhodl o tom, že tři body poputují do Kožlí.
Gól: 63. Trpišovský. Rozhodčí: Janáček. ŽK: 3:2. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Chotěboř B: Benc – Vajrych (76. Málek), Ďoubal, Neuwirt, Češík – Langr, Hlaváček (46. Šimoňák), Bílek, Běloušek – Kryštof, Kníže (46. Klimeš). Kožlí: Dočkal – Hoffmann,, Boček (61. Sobotka), Vladyka, B. Blažejovský – Radoš, Lebruška, Vosyka, Mikula (46. Adamovský) - M. Blažejovský, Trpišovský.

LÍPA – H. BOROVÁ 0:4
Hosté začali aktivněji, prvně zahrozili ostrými střelami Šrámek s Němcem. Potom se hra odvíjela většinou ve středu hřiště, nikdo se do gólové šance nedostal. Až ve 32. minutě se nadechl k sólu Petr Veselý, na malém vápně však nezakončil. Hned z protiútoku byl ve stejné šanci Miklis, ani jemu se v koncovce nedařilo. Pět minut před poločasem si naskočil na rohový kop borovský Kučera a otevřel skóre - 0:1.
Po pauze až do 80. minuty byli hosté pod tlakem, do gólových příležitostí však soupeře nepustili. V 57. minutě hosté ve vápně faulovali, střelu z penalty však borovský gólman vyrazil. Deset minut před koncem vyrobila Lípa pořádnou minelu a Němec laciným gólem zvýšil na 0:2. Od té chvíle se domácí doslova sesypali a během pěti minut ještě dvakrát inkasovali.
Góly: 75. a 86. Němec, 35. Kučera, 86. Frühbauer. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Lípa: Exner – Böhm, Jiří Prokš, Vácha, Souček – J. Havel (65. Koref), Mareš, Bouda, Jan Prokš (72. Starý) – Miklis, Prostřední (46. Vondráček). Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Klement, Frühbauer, Blažek, Hošák – Kučera, Chlubna (87. Valkovič), Jar. Veselý, Petr Veselý – Němec, Šrámek.