Navíc už neuvěřitelných 628 minut neinkasovali. Druhá vítězství v soutěži si připsali fotbalisté Lípy a Golčova Jeníkova.

H. BOROVÁ – TIS 1:0
Domácím patřil nástup do utkání, po půlhodině hry se přes dva obránce probil do vápna Blažek a ke vzdálenější tyči dal rozhodující gól na 1:0. Do konce poločasu znovu Blažek neproměnil sólo.
Po přestávce se dostali do dvou gólových příležitostí hosté, ale svoje šance neproměnili. Potom ještě Blažek nevyzrál na hostujícího gólmana a hlavička Frühbauera těsně minula tyč. V samém závěru jako palič šancí Blažek, když dvakrát ve vyložené šanci neuspěl.
„Oporou byla defenziva domácího celku, borovská obrana už 628 minut neinkasovala,“ prozradil hráč domácího celku Jakub Janáček.
Góly: 30. M. Blažek. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 6:7. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Janáček (60. Tonar), Frühbauer, M. Blažek, Hošák – Kučera, T. Blažek, J. Veselý, Petr Veselý – Němec, Šrámek. Tis: Chudoba – Kučera, Šiška, Halama, Zadina – Rosecký, Kozlík, Blažek, Benák (72. Vala) – Miřátský (82. Holcman), Krajíček.

G. JENÍKOV – BUDÍKOV 2:1
Domácí začali mírným tlakem, ve 20. minutě se vydařila ukázková kombinační akce. Po ose Piskač, Kubeš, Hortenský a zakončoval Rokos do prázdné branky – 1:0. Hosté zahrozili pouze jedinou střelou, kterou domácí brankář bez problémů kryl. Budíkov srovnal těsně před přestávkou, když se podařilo Žáčkovi srovnat.
Začátek druhého poločasu byl obdobný, domácí tlačili, ale chybělo lepší zakončení. K tříbodovému zisku posunul domácí až tři minuty před koncem, když dvojice Fendrych, Petr vyšachovala budíkovskou obranu a druhý jmenovaný zařídil zaslouženou výhru.
Góly: 20. Rokos, 88. Petr – 45. Žáček. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Golčův Jeníkov: Krajíček – Vrdský, Piskač, Liška, Fendrych – Rokos, Kubeš (80. Miřátský), Hortenský (90. Kočí), Koten (78. Spěvák) – Šulc, Petr.

HABRY – KOSTELEC 4:2
Do přestávky odvedli domácí špatný výkon a po zásluze po půlhodině hry prohrávali 0:2, zásluhou střelecky disponovaného Nikodýma. Po přestávce se karta obrátila a Haberští dali již v 51. minutě kontaktní gól, když na centr Michala naskočil Stránský a poslal míč hlavou do sítě.
Domácí převzali iniciativu a v 79. minutě centr M. Tomy uklidil Michal k tyči – 2:2. Pět minut před koncem šel Michal do souboje s hostujícím gólmanem, který ho fauloval. Následný pokutový kop Stránský proměnil. V poslední minutě ještě Kudláček pojistil tříbodový zisk Habrů.
Góly: 51. a 85. Stránský (druhý z PK), 79. Michal, 90. Kudláček – 9. a 34. Nikodým. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Čihák). Diváci: 60. Poločas: 0:2. Habry: Vala – Vajrych (88. Šembera), Janouch, Doležal, M. Toma – Korel (77. Hájek), Kvanka, Stránský, Moravec (72. Bartoch) – Kudláček, Michal.

CHOTĚBOŘ B - KAMENICE 0:1
Do přestávky byli hosté lepší, měli i více šancí, ale také i trochu smůly, když dvakrát orazítkovali tyč. U domácích byl nejblíže gólu Pátek, z malého vápna však přestřelil.
Po změně stran srovnala Chotěboř krok, štěstí jí však nepřálo. Rozhodlo se po hodině hry, kdy se prosadil kamenický M. Strašík. Zbytek zápasu byl vyrovnaný a dohrál se již bez gólových šancí.
Gól: 58. M. Strašík. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Chotěboč B: Křivský – Vajrych, Málek, Češík, Le Ahn (60. Kníže) – Pfeffer, Běloušek (46. Neuwirt), Langer, Krédl (55. Vrána) – Hlaváček, Pátek.

KOŽLÍ – H. CEREKEV 1:3
Do přestávky byli hosté pohyblivější, jejich největší zbraní byly rychlé protiútoky až v šesti lidech. Do vedení se dostali ve 24. minutě, kdy po standardní situaci se k levé tyči trefil Vondráček – 0:1. O deset minut hosté znovu přečíslili domácí obranu a nepokrytý Zelenka přidal druhý gól.
Druhý poločas začal náporem koželského týmu, hned v 54.minutě se podařilo Vosykovi dát kontaktní gól na 1:2. Nápor domácích sice pokračoval, dvacet minut před koncem však přišel smrtící úder soupeře, když Martínek téměř z nulového úhlu nechytatelnou střelou potvrdil výhru Cerekve. Domácí nerezignoval, získali opět v poli převahu, ale vzdor vší snaze se jim již nepodařilo výsledek alespoň zkorigovat
Góly: 54. Vosyka – 24. Vondráček, 38. Zelenka, 60. Martínek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Kožlí: Dočkal – Boček (46. Lebruška), Pešek, Vladyka, Plesl – Radoš, Vosyka, D. Blažejovský (46. Hoffmann), Mikula (75. Brzoň) – M. Blažejovský, Trpišovský.

LÍPA – ČERNOVICE 3:1
Lipští fotbalisté na soupeře vlétli a za dvacet minut si dokázali vybudovat tříbrankové vedení, potom se hra vyrovnala. Po přestávce měli už mírně navrch hosté, kteří odmítli dvě vyložené šance. Až v 55. minutě se trefil Scheufler. Domácí se již soustředili na defenzivu a výsledek uhlídali. Po sérii čtyř porážek se lipští fotbalisté dočkali vítězství. Oporou byl domácí gólman Exner.
Góly: 6. a 25. Vácha (druhý z PK), 26. Miklis – 55. Scheufler (PK). Rozhodčí: Prokop. ŽK: 4:6. ČK: 0:1 (Janák). Diváci: 70. Poločas: 3:0. Lípa: Exner – Souček, M. Prokš, Vácha, Bláha – J. Havel, Krpálek, Mareš, Bouda – Šimek (78. Ondráček), Miklis (87. J. Prokš).

ŽDÍREC B – BEDŘICHOV 0:4
I když se domácí snažili, tak hosté byli technicky i kombinačně lepší a do přestávky si zajistili dvoubrankové vedení zásluhou Petra Maška a Laciny. Do přestávky měl největší šanci domácích Sklenář.
I po změně stran byli hosté herně lepší, i když kádr mají poměrně mladý, který hraje pohledný fotbal. Svoji převahu vyjádřili ještě dvěma trefami, když se v obou případech trefil Vacek.
Góly: 53. a 71. Vacek, 14. P. Mašek, 37. Lacina. Rozhodčí: Mareš. Bez ŽK. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Ždírec B: Vašíček – Polanský (46. Klement), Havelka, Kysilko, Doležal (62. Jan Matějka) – Mikulecký, Jiří Matějka, Novotný, Máša – Sklenář (46. Málek), Veselský.