Štoky si komplikují situaci ve skupině B, neboť neudržely vedení 1:0 ani proti devíti hráčům soupeře.

I. A třída, skupina A
JANOVICE – SVĚTLÁ 2:3

Od prvních minut se hrál svižný fotbal, a přestože měli více ze hry domácí, ve 14. minutě využil nedorozumění v zadních řadách Janovic Křikava a otevřel skóre. Ve 28. minutě odpověděli po přečíslení nezištnou přihrávkou Barák a skórující Špendlíček. Světlá podruhé udeřila po standardce a gólu Štrose. Poločasovou remízu zařídil Barák, jenž ve 45. minutě po rohu poslal odražený míč do branky.
Druhou půlku ovládli domácí, ale velké příležitosti neproměnili Špendlíček se Zamazalem.
Domácí museli dohrávat v deseti, protože se zlomeným nosem odstoupil Soural. A Světlá vytěžila z minima maximum. V 90. minutě propadl domácím rohový kop a ze skrumáže vystřelil hostům tři body podzimní kanonýr Štros.
Góly: 28. Špendlíček, 45. Barák – 36. a 90. Štros, 14. Křikava. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas 2:2. Světlá: Matějka – Dvořák, Tůma, Náděje - Rezek, Čáslavský, Klaus (85. Valenta), Císař – Karel (85. Hradecký), Křikava, Štros.

DLOUHÁ VES – HUMPOLEC B 4:0
Do přestávky se toho na hřišti moc neudálo, hrálo se od vápna k vápnu, střelecky zahrozil jenom domácí Polák, humpolecký gólman byl však připraven.
Oživení přinesl až nástup Kaplana po změně stran, když jmenovaný hráč se dvakrát prosadil střelecky po přihrávkách Pospíchala. Již za stavu 3:0 se zranil hostující brankář, a aby toho nebylo málo, humpolečtí fotbalisté si vstřelili ještě vlastní gól. Po vyrovnaném poločase domácí již soupeře jasně přehráli.
Góly: 49. a 57 Kaplan, 44. Lukačina (PK), vlastní – 82. Zelenka. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Pfeffer, Polák, Novotný – Lukačina, M. Janáček, Henzl (46. Kaplan) Pospíchal – Sobotka (89. Hranický), J. Janáček (81. Vošický).

DOBRONÍN – VĚŽNICE 2:3
Domácí začali se třemi útočníky a hostující defenziva v úvodní čtvrthodině nevěděla, kam dřív skočit. Jenže jasnou převahu Dobronín gólově nezúročil, a tak přišla dvacetiminutovka hrůzy. Neuvirt nacentroval před branku, na zadní tyči Stejskal přehlavičkoval obranu a Šejstal měl před prázdnou brankou hodně snadnou práci. „Byla to pro nás hodně studená sprcha, protože jsme hráli super fotbal,“ komentuje trenér domácích Radek Šerý.
A bylo ještě hůř. Ve 22. minutě zahodil jasnou gólovku T. Sedláček, a z následného protiútoku a centru Neuvirta se nadvakrát prosadil Prokeš. Ve 33. minutě se krásně přes zeď trefil Neuvirt a bylo to 3:0 pro Věžnice. Domácí se dostali do hry těsně před poločasem, kdy se vydal na výlet stoper Krejčí a střelou k tyči nedal Šrámkovi šanci.
Ve druhé půlce hosté vsadili na bránění náskoku, ze kterého sice Tomáš Sedláček ukrojil, když jeho standardka nečekaně skončila až v síti. Ovšem další gólové momenty se už neurodily, a tak hostující Věžnice vytěžila z minima maximum.
Góly: 44. Krejčí, 74. T. Sedláček – 16. Šejstal, 23. Prokeš, 33. Neuvirt. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Věžnice: Šrámek – Staněk, Wasserbauer, Brukner, Kunc - Neuvirt (76. Obořil), Šimoníček, Pertlíček, Prokeš (90. Chalupník) - Šejstal (86. Havlíček), Martínek.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 2:1
Už v desáté vteřině se Štěpán protáhl hostující obranou a otevřel skóre. Hosté ale zvedli hlavu a začali domácí, kteří měli potíže se sestavou, přehrávat. Výsledkem bylo vyrovnání Moravce na 1:1. Poté se zlepšili i domácí a rušné momenty byly k vidění před oběma brankami. Druhý poločas začal opět v režii Chotěboře, ale její útočné akce ke gólu nevedly. Domácí hrozili spíše z brejkových situací. Po vyloučení na obou stranách se zdálo, že utkání skončí remízou. Proti byl ale v poslední minutě Němec, který umístěnou hlavičkou zařídil Speřicím vítězství. Prohra je pro hosty krutá.
Góly: 1. Štěpán, 90. R. Němec – 15. Moravec. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 4:3. ČK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Chotěboř: Vykoukal – R. Odvářka, Klimeš, Hlaváček (82. Čáp), Hromádka - D. Čapek, Vítek, M. Odvářka, M. Čapek - Moravec (85. Šimoňák), Benák.

ÚSTRAŠÍN – LEDEČ 1:0
Ústrašín překvapil a po dobrém výkonu se s podzimní částí rozloučil plným bodovým ziskem. Do vedení ho dostal ve 14. minutě obránce Rod střelou z hranice velkého vápna. Do konce poločasu oba týmy nevyužily po dvou šancích. Střelci totiž neměli přesnou mušku, spolehlivě chytali i brankáři. Po přestávce se domácí převážně bránili a po bojovném výkonu těsné vítězství uhájili.
Gól: 14. Rod. Rozhdočí: Beseda. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Ledeč: Vitiska – Pešek, Edr, Vávra, Šťastný - Voplakal, Krupička, Pajer, Janů - Dvořák, Geher.

ŽIROVNICE – POHLED 4:1
Vedení se ujali domácí hned ve druhé minutě, když se prosadil Poustecký, který využil zmatků v malém vápně hostí. O šest minut později vedla Žirovnice už o dvě branky díky dorážce dorážce T. Houšky. Hostům se sice podařilo ve 21. minutě korigovat zásluhou voleje Sobotky, ale to bylo vše, co v utkání předvedli. Za další dvě minuty vedli domácí zase o dvě branky, když se trefil podruhé v zápase Poustecký. Ke konci prvního poločasu ještě nastřelil pěknou ranou Moravec břevno, míč se však odrazil pouze do zad hostujícího gólmana a brankovou čáru nepřešel.
Ve druhém poločase byli Pohledští sice aktivnější, ale jejich útočná snaha končila před domácí šestnáctkou. Gólu se tak dočkala Žirovnice, když dvanáct minut před koncem vítězství pečetil Moravec.
Góly: 2. a 23. Poustecký, 8. T. Houška, 78. Moravec – 21. Sobotka. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Pohled: Růžička – Krpálek, Eis, Sobotka, Arbelovský - M. Fišer, J. Fišer, Doležal, Moučka - Mišta, Janďourek.

I. A třída, skupina B
ŠTOKY – ŠEBKOVICE 1:2

První poločas patřil domácím, kteří již v 16. minutě zahrávali pokutový kop za hraní ruky. Penaltu však Buben neproměnil. Přesto se domácí dostali do vedení, když se v 29. minutě přesně trefil z přímého kopu Martin Bulant.
Přestože byl před přestávkou vyloučen první hostující hráč a v 58. minutě další, tak hosté překvapivě začali Štocké přehrávat. Oba hostující góly padly v rozmezí dvou minut vždy po rohovém kopu. Domácí mohli alespoň vyrovnat, jenže Bulant se gólově již neprosadil. Navíc i on dostal v závěru červenou kartu.
Góly: 29. M. Bulant – 70. V. Kotačka, 72. Tengeri. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:5. ČK: 1:2 (83. M. Bulant - 43. Svoboda, 58. A. Kotačka). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Štoky: Dobrovolný – Vodička, Kunc, M. Dáňa, Havel – Kubát (80. Stehlík), Miksa, Kubík, M. Bulant - Buben, Hejsek (72. Pirožek).