MS divize dorostu - starší
UH. BROD – H. BROD 0:2

V silném větru se hrál pro oko diváka neatraktivní fotbal plný nepřesností, kdy míče létaly převážně vzduchem. Do přestávky se dostali do slibných šancí Adam, jehož střelu gólman zlikvidoval, a Hübner, který mířil vedle.
Po změně stran s větrem v zádech domácí ovládli pole, v utkání již bylo více rušných momentů v pokutovém území domácího SKP. Po hodině hry střelu Adama po samostatném úniku brankář stačil jenom vyrazit, ale při dorážce byl důrazný Petřík - 0:1. Dvacet minut před koncem mohl rozhodnout Adam, nechal však opět vyniknout domácího gólmana. O třech bodech rozhodl až ve 82. minutě z trestného kopu Kunc.
„Oproti minulému zápasu jsme tentokrát nic fotbalového nepředvedli, ale zase máme důležité tři body. Jsme velmi rádi za výsledek a hráčům patří za něj dík,“ zhodnotil zápas trenér Ondřej Pavlas
Góly: 67. Petřík, 82. Kunc. Poločas: 0:0. Havlíčkův Brod: Soukal – Havel, Gramer, Šíma, Klement – Hübner (89. Hofrichter), Kunc, Sůva, Polívka (70. Beránek) – Adam ( 79. Báča), Petřík (88. Pazderka).

MS divize dorostu - mladší
UH. BROD –H. BROD 0:0

Lépe začali domácí, jejich akce však většinou končily na hranici velkého vápna hostí. Slovan se osmělil až po půlhodině hry, kdy se po ideální přihrávce od Krejdla ocitl sám před gólmanem Hofrichter, při střele si však šlápl na míč tak nešťastně, že se zranil. Gól do šatny mohl zařídit Krejdl, po samostatném úniku však netrefil domácí svatyni.
Brzo po přestávce byli blízko gólu Špinar s Berkym, o chvíli později chtěl technickou střelou přehodit brankáře Klement, domácí gólman však zázračně vytlačil míč na břevno. Po hodině hry se ve velkém vápně uvolnil Klement, v jasné koncovce však zamířil mimo tři tyče. I domácí si vypracovali dvě slibné šance, hostující zadáci však bezchybně zapracovali.
„Prvních dvacet minut jsme asi ještě seděli v autobuse, soupeř byl aktivnější. Nakonec jsme si vytvořili tlak, vypracovali jsme si i několik velmi slibných šancí, bohužel jsme ani jednu nedokázali proměnit. Na tréninku k těmto situacím hráči přistupují lehkovážně, když někdo něco spálí, tak je kolem toho hrozně veselo, jenže v tomto utkání se jim to vymstilo,“ postěžoval si brodský kouč Stanislav Duben.
Havlíčkův Brod: Žáček – Pazderka, Šíma, Horn, Špinar – Jelínek, Staněk, Gramer, Berky – Krejdl (64. Svoboda), Hofrichter (29. Klement).

V sobotu přivítají dorostenci Havlíčkova Brodu na brodském stadionu Na Losích týmy z Bystrce. Starší dorostenci začínají v 10.15, mladší ve 12.30 hodin.