Pořadatelům z FK Premium se přihlásilo osm družstev, která byla předem rozlosována do dvou čtyřčlenných skupin. Ale tým Plíce z Havlíčkova Brodu se nedostavil, a tak všechna jeho utkání byla do tabulky skupiny započítána kontumačně 0:3, to proto, aby se nemusel turnaj přelosovávat.

Skupinu A vyhráli fotbalisté Příseky, když hráli nerozhodně 2:2 s týmem Chlapíci Havlíčkův Brod, zcela jasně 6:0 porazili tým FK Svinný a ve vyrovnaném utkání porazili 3:1 hráče ROSSI Světlá n. S. Pořadí ve skupině bylo následující: 1. Příseka, 2. Chlapíci Havl. Brod, 3. ROSSI Světlá n. S., 4. FK Svinný. Ve skupině B byli nejlepší fotbalisté FK Premium po vítězství 4:1 nad S.U.D. Světlá n. S., potom přišla bezbranková remíza 0:0 s družstvem z Křepin a kontumace 3:0 s družstvem Plíce Havl. Brod.

Konečné pořadí skupiny: 1. FK Premium Světlá n. S., 2. S.U.D. Světlá n. S., 3. Křepiny. Pořadí ve skupinách určilo nasazení týmů do tabulky play off.
Čtvrtfinále: Přísek postoupila bez boje, S.U.D. – ROSSI 3:1, FK Premium - Svinný 7:0, Chlapíci – Křepiny 4:1. Semifinále: Příseka – S.U.D. po bezbrankové remíze na penalty Příseka. FK Premium rovněž na penalty po remíze 2:2. Havlíčkobrodští Chlapíci v boji o 3. místo zvítězili po penaltách nad S.U.D a získali bronz. Do finále se zaslouženě dostali vítězové skupin Příseka a FK Premium.

Po vítězství 3:1 zvedali pohár starostky hráči pořádajícího týmu a radostí zářící šéf vítězného družstva a hlavní pořadatel Petr Krupička s úlevou prohlásil: „Konečně se nám v šestileté historii turnaje podařilo vyhrát a bylo to vítězství zasloužené.“

(jív,vbe)