I.A třída, skupina A
SVĚTLÁ – DOBRONÍN 1:0
První poločas gól nepřinesl, přestože se oba týmy vypracovaly několik šancí. Domácí hrozili především ze standartních situací, ale pokusy Valenty, Štrose i Křikavy skončily vždy těsně vedle tyčí. Střelu Karla vyrazil Chvátal. Hosté ve 20. minutě nastřelili břevno, další střelu zdálky bravurně chytil Koudelka.
Po přestávce dvakrát nebezpečně napřáhl ke střele domácí Frolka, hostující gólman Chvátal byl však připraven. Postupně začali hosté dokonce Světelské přehrávat, ale do vážnějších příležitostí se nedostávali. O výsledku zápasu tak rozhodla 79. minuta, kdy na odkop Čáslavského do volného prostoru si naběhl Štros a krásnou střelou do šibenice zajistil domácím tři body.
Gól: 79. Štros. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Světlá: Koudelka – Rezek, Čáslavský, Náděje, P. Dvořák – Karel, Frolka, Valenta (84. Šmíd), Závorka – Štros (82. Bárta), Křikava (87. Blažek).

LEDEČ – DLOUHÁ VES 3:0
Úvodních dvacet minut patřilo hostům, kteří po faulu Procházky na Henzla získali dokonce v 7. minutě výhodu pokutového kopu. Domácí gólman Vitiska vystihl střelu Lukačiny a dokázal míč vytlačit na roh. Za domácí si v prvním poločasu vypracoval šanci Hoffmann, ale skórování zabránil gólman Čapek.
Po přestávce se Ledečtí zlepšili a vstřelili tři branky. Nejprve se prosadil hlavou Janů, pak na 2:0 zvyšoval angličanem Pešek. Na konečných 3:0 pro Ledeč upravil po rohu hlavou Lebruška.
Góly: 50. Janů, 55. Pešek, 68. Lebruška. Rozhodčí: Kůrka. Bez karet. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Ledeč: Vitiska – Šťastný, Pešek, Lebruška, Pokorný – O. Pajer, Janů, Procházka (57. Příhoda), Janovec (88. M. Pajer) – Hoffmann (65. Slavětínský), Geher. Dlouhá Ves: Čapek – Vošický, Kunášek, Polák, Pabousek – J. Lukačina, Pospíchal, Henzl, Šimon – Sobota, Janáček (78. M. Lukačina).

POHLED – SPEŘICE 0:2
Domácí měli sice do přestávky mírně navrch, góly však stříleli hosté. Prvně se trefil v 11. minutě Čermák. Za tohoto stavu Eis orazítkoval břevno a odražený míč z gólové pozice poslal Janďourek vedle tyče. To hosté potrestali tím, že hned z protiútoku Štěpán zvýšil na 0:2. Potom byl blízko gólu Arbelovský, jeho střela šla nad.
Po pauze se Pohled sice dostal do tlaku, Doležal, Fišer a Říha však opět měli špatně seřízenou mušku. Hosté se již do gólové pozice vůbec nedostali.
Góly: 11. Čermák, 38. Štěpán. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Pohled: Růžička – Arbelovský, Pospíchal, Říha – Freudenreich (46. Fišer), Doležal, Šikner, Sobotka – Eis, Janďourek, Venc.

VĚŽNICE – ÚSTRAŠÍN 2:2
Rozlučkově střetnutí na vlastním hřišti se fotbalistům od Šlapanky nepovedlo. Měli sice od začátku převahu, ale štěstí přálo soupeři. Ve 20. minutě po rohovém kopu míč ve skrumáži propadl k Růžkovi a ten jenom doklepl 0:1. Potom neproměnil sólo domácí Staněk, až gólem do kabiny srovnal na 1:1 Šejstal. I po přestávce byli hosté pod velkým tlakem. Když po hodině hry Marek Chalupník konečně prostřelil obrannou zeď na 2:1, zdálo se všechno jasné.
Domácí však v poslední půlhodince předvedli festival promarněných příležitostí, třikrát běželi sami na gólmana bez střeleckého zakončení a tak přišel trest. Dvanáct minut před koncem Růžek opět po rohovém kopu zařídil pro hosty konečnou remízu 2:2.
Góly: 45. Šejstal, 60. Marek Chalupník – 20. 78. Růžek. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Věžnice: Drahoš – Tecl, Fikejz, Marek Chalupník, Wasserbauer – Neuvirt (78. Kölbl), Brukner, Šejstal, Staněk – Milan Chalupník, Martínek (82. Havlíček).

CHOTĚBOŘ – PŘIBYSLAV 3:2
První poločas se hrál v režii domácích, kteří si vypracovali řadu gólových příležitostí. Hned v úvodu dal na 1:0 Martin Odvářka. Dušan Čapek v 28. minutě obešel i gólmana – 2:0. Ke konci poločasu si nejdříve v nadějné situaci ukopl míč hostující Musil, aby vzápětí Šimoňák zvýšil na pohodlných 3:0. Před odchodem do kabin vdechl hostům naději dorážkou Vopršal.
Po přestávce se již tolik šancí neurodilo, zápas zdramatizoval důrazný Musil, jenž snížil na 2:3. Domácí si výhru pohlídali, i když málem přišlo v 88. minutě k vyrovnání. Ale Strašil po rohu mířil jen těsně nad.
Góly: 13. M. Odvářka, 28. D. Čapek, 43. Šimoňák – 45. Vopršal, 53. Musil. Rozhodčí. Bína. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Chotěboř: Benc – Čáp, Somerauer, M. Čapek, Málek – Benák, D. Čapek, Klimeš, Langer (70. Křivohlavý) – Šimoňák (55. Moravec), M. Odvářka. Přibyslav: Hajný – Votava, Bárta, Svoboda, Smejkal (65. Vykoukal) - Krčál, Strašil, Pochop, Vopršal – Flekal, Musil.

I.B třída, skupina B
RAPOTICE – ŠTOKY 0:1

Hosté nastoupili s větší vůlí po vítězství. To také potvrzovali od samotného úvodu, kdy si vytvářeli brankové příležitosti. Jednu z nich proměnili už ve 14. minutě Bubnem.
Gól: 14. Buben. Rozhodčí: Burian. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 60. Poločas: 0:1. Štoky: Dobrovolný – Miksa, Kunc, M. Dáňa, Kubík - Havel (81. Kubát), Koutek, Vodička (53. Bulant), Lóži - Buben (75. A. Dáňa), Stehlík.