Tam se diváci mohou na trenérský souboj dvou pohledských nestorů Mirka „Jáchyma“ Veselského a Franty „Feryho“ Poláka, kteří spolu oblékali pohledský dres na přelomu osmdesátých a devadesátých let. Nováček z Havlíčkovy Borové prověří Speřice.

I. A třída
POHLED – SVĚTLÁ (Neděle, 16.00)
Pohledští fotbalisté se těší na souboj ze suverénem soutěže Světlou nad Sázavou. Oba týmy mají zatím menší trhliny v sestavách. V domácím týmu visí otazník nad startem Luboše Vence a nemůže nastoupit vykartovaný Vlastimil Pospíchal. Ve světelské sestavě není jistý start Jiřího Valenty, který má pracovní povinnosti. Na zápas jsou nažhaveni i oba trenéři.
„Budeme chtít Světlé znepříjemnit život a být rovnocenným soupeřem. Neradi bychom dopadli jako na jaře, kdy jsme od nich dostali pět branek,“ komentoval domácí trenér Mirek Veselský.
Jeho protějšek František Polák si je vědom síly soupeře. „Nejspíš nás čeká zatím nejtěžší soupeř, i když Ledeč přijela taky posílena o Kalivodu a Kavku, ale Pohled byl silný už na jaře a příchodem Slanaře se jejich kredit ještě zvýšil. Těším se na Jáchyma, pro mě ty zápasy s Pohledem a Dlouhou Vsí jsou specifická.“

H.BOROVÁ – SPEŘICE (Neděle, 16.00)
Havlíčkova Borová oslavila čtyřgólové premiérové vítězství ve vyšší soutěži nad trápící se Dlouhou Vsí. Na tento výsledek by rádi domácí navázali i doma.
„Budeme hrát naší hru založenou na bojovnosti a protiútocích. Zatím nevíme jestli nastoupí Petr Veselý. Hrajeme doma, kde se musí vyhrávat, ale se Speřicemi bude možná dobrý i bod,“ přiznal trenér Roman Brukner.