Naopak příjemně překvapili jednobrankovou výhrou mladší dorostenci.

Divize staršího dorostu
Líšeň – H. Brod 7:1

Z počátku to byla vyrovnaná partie, mezi 15. a 28. minutou však favorit nasypal Broďákům pět gólů a bylo po zápase. Po změně stran bylo snahou hrozící katastrofu alespoň zmírnit, to se nepovedlo, naopak ještě dvakrát inkasovali. Zajímavý je komentář trenéra Ondřeje Pavlase:
„Po Pelhřimovu další obrovské zklamání. Věřil jsem složené sestavě, v Líšni však potvrdil, že to nebyla správná volba. Ukázalo se, že zápas s Pelhřimovem nebyla náhoda, že obrana v takovém složení hrát nemůže. Dělala až příliš mnoho chyb. Nejistí byli i oba gólmani, záloha opět nepředvedla směrem dopředu vůbec nic. Navíc jsme opět katastrofálně propadli v důrazu. Tam byl asi největší rozdíl mezi soupeři. Tam, kde útočníci Petřík s Gramerem dostávají sodu, naši obránci soupeře hladí, tam, kde soupeř zvedá nohu do souboje, naši záložníci brzdí. Až příliš chceme hrát tak, aby nás nic nebolelo a podle toho také současná situace vypadá“.
Gól: Polívka. Poločas: 5:1 Havlíčkův Brod: Soukal – Pazderka, Staněk, Berky, Klement – Polívka, Sůva, Špinar, Gramer , Beránek – Petřík.

Divize mladšího dorostu
Líšeň – H. Brod 0:1

Po dvaceti minutách Slovan začal soupeře přehrávat zejména díky dobré hře zálohy a rychlému přechodu do útoku a hned ve 23. minutě po rohu Vendla se pěknou hlavičkou prosadil Horák.
Hned po přestávce mohlo definitní rozhodnutí přijít při gólové šanci Štědrého a o chvíli později po teči Gramera, kdy míč skončil na tyči. Mladíci odehráli velmi dobrý zápas, dodrželi danou taktiku a pochvalu si opravdu zaslouží.
Dobře chytal Žáček, záloha byla pohyblivá a důrazná, v útoku byla znát přítomnost Krejdla. Jedničkou na hřišti byl však stopér Horák, který svůj výborný výkon ozdobil i rozhodující brankou.
Gól: Horák. Havlíčkův Brod: Žáček – Molák, Pešek, Vendl, Henek ( 74. Meloun) - Gramer (68. Šotola), Štědrý, Mejstřík (60.Horn) – Prokš (69. Tuhý), Krejdl.
V neděli budou dorostenci Slovanu doma hostit Břeclav. Starší začínají v 10.15, mladší ve 12.30 hodin.