Do města sklářů přijede třetí tým tabulky Přibyslav, kde se spoléhají na špílmachra Miloše Krčála.

I. A třída
SVĚTLÁ – PŘIBYSLAV (neděle, 16.00)
Světlá v posledním zápase na pohledském trávníku vydolovala bod za divokou remízu 3:3. Přibyslavští fotbalisté si doma napravili reputaci po zpackaném zápase ve Štokách, když porazili Humpolec B 4:0.

Vzájemné duely Světlé a Přibyslavi v loňské sezóně skončily plichtami. S bodem budou Přibyslavští spokojeni i tentokrát a budou ho považovat za zlatý. Zato Světlá chce doma navázat na předešlé výsledky a plnohodnotně bodovat.

„Doma chceme vyhrát. Přibyslav má dobře poskládané mužstvo. Vedle zkušených Němce, Strašila a Miloše Krčála se prosazují mladíci Vopršal, Škácha a Prchal. Musíme být obezřetní a umět si pohlídat standardky,“ je si vědom světelský trenér František Polák.Přibyslav přijede s respektem, ale rozhodně ne bránit bezbrankovou remízu. „V žádném případě nepojedeme bránit, to by bylo čekání na pěkný příděl. Světlá je jeden ze soupeřů, se kterým si můžeme zahrát fotbal. Chceme ukázat, že umíme hrát i se silným soupeřem. S bodem budu spokojen,“ přiznal přibyslavský šéf lavičky Ctibor Křepinský.