SVĚTLÁ – PŘIBYSLAV 2:1
Derby zápas začal velmi svižně, už ve třetí minutě domácí zakombinovali na jeden dotek a z následného centru Rezka se hlavou nemýlil Křikava – 1:0. V 11. minutě běžel sám na brankáře hostující Škacha, ale Koudelka míč nohou vykopl. Ve 21. minutě se domácí dočkali podruhé, když střela Závorky zdálky vymetla šibenici – 2:0. Přibyslav se nevzdala a ještě do přestávky měla dvě veliké šance. Leč Vykoukal z výhodné pozice přestřelil a další nájezd Škachy s lehkou tečí gólmana skončil nad břevnem světelské branky.

Ve druhém poločase měli výrazně více ze hry hosté, kteří se přesnými přihrávkami za obranu dostávali do obrovských šancí. V 56. minutě ztroskotal při samostatném nájezdu na gólmanovi Vopršal, avšak o tři minuty si Krčál v podobné situaci vedl lépe. Koudelku si obhodil a skluzem dopravil míč do sítě – 2:1. V 75. minutě netrefil Štros bránu při jediné větší příležitosti domácích v druhém poločase. Do konce zápasu se Přibyslav ocitla ještě třikrát ve velké šanci, ale alespoň vyrovnat se jí už nepodařilo.

Góly: 3. Křikava, 21. Závorka – 59. Krčál. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 2:0. Světlá: Koudelka – Císař, Náděje, Čáslavský (75. Šmíd), Dvořák – Rezek (80. Bárta), Valenta, Pohnětal, Závorka – Křikava, Štros (90. Šimek). Přibyslav: Prchal – Votava, Němec, Bárta, Svoboda – Vykoukal, Strašil, Krčál, Smejkal (46. Pochop) – Vopršal, Škacha (77. Musil).

LEDEČ – POHLED 0:3
V úvodu zápasu Růžička zlikvidoval střelu domácího Kavky, stejně jako v 27. minutě Janovce. První gól zápasu padl v 29. minutě, kdy pohledský Slanař kolmicí vysunul Zycha, jenž prostřelil Vitisku – 0:1. O tři minuty později přišla akce Pohledu jako přes kopírák a Zych po přihrávce Slanaře vsítil druhý gól – 0:2.

Po přestávce proběhly změny v domácím rozestavení, když Geher se stáhl na stopera a Lebruška šel na hrot. Díky tomu se hra Ledečských zlepšila, avšak ke vstřelení gólu to nepomohlo. Šance Lebrušky Převora gólem neskončily. V 62. minutě nastřelil Slanař jen tyč. Na rozdíl tří branek tak zvyšoval Eis, který se trefil volejem po rohu.

Góly: 29. a 32. Zych, 66. Eis. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 4:5. Diváci: 170. Poločas: 0:2. Ledeč: Vitiska – Šťastný, Pešek, Lebruška, Příhoda – Janovec, Kalivoda, Geher, Klaus (50. Janů) – Kavka, Procházka (69. Převor). Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Freundenreich – Mach (64. Vencl), Slanař (86. Bartoš), Říha, Moučka (71. Šikner) - Zych, Janďourek.

PELHŘIMOV B – CHOTĚBOŘ 0:1
Trestný kop Somerauera zneškodnil Dvořák. Na druhé straně se ve 38. minutě dostal do vyložené šance Papež, který pláchl stoperům, jenže jeho pokus o kličku vystihl brankář Benc. Těsně před přestávkou si pelhřimovská obrana vybrala oddechový čas, dlouhý míč si zpracoval Odvářka a s přehledem poslal hosty do vedení.
Gól: 44. Odvářka. Rozhodčí: Denev. ŽK: 4:1. Diváci: 20. Poločas: 0:1. Chotěboř: Benc – Čáp, Somerauer, Dočkal, Odvářka - Hlaváček (33. Klimeš), Hromádka, Běloušek, Moravec – Benák, Vítek (85. Tůma).

DLOUHÁ VES - JANOVICE 0:1
Proti favoritovi podali domácí nejlepší výkon podzimu. Do přestávky měli hosté mírně navrch, gólovovky se však ani na jedné straně nerodily. Po přestávce se hra vyrovnala, domácí ze tří rohových kopů nic nevytěžili. Po hodině hry chybovali domácí ve středu hřišti, utekl Padrnos a v sólu z poloviny hřiště byl úspěšný, když se z hranice vápna trefil do šibenice. V zápětí zlikvidoval tutovku hostí Rýdl.
Góly: 66. Padrnos. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK:3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Dlouhá Ves: Rýdl – Krečman, Höfer, Eis, Pabousek – Lukačina, Pospíchal, M.Henzl, Vrat. Henzl (67. Vošický)- Sobotka (86. Hranický), Šrámek (81. Svoboda).

ŠTOKY – HAVL. BOROVÁ 3:2
Střelecký účet utkání otevřel v 9. minutě Němec, který se po závaru v pokutovém území domácích zorientoval jako první. Štoky však dokázaly skóre otočit, po rohových kopech se hlavou prosadili nejprve v 20. M. Dáňa a poté v 41. Kunc. Do kabin se však odcházelo za nerozhodného stavu, ve 43. se zapsal mezi střelce díky svému důrazu Šrámek. O tom, že všechny tři body nakonec zůstanou doma, rozhodl na začátku druhé půle Buben, jak jinak než po rohovém kopu hlavou.

Góly: 23. M. Dáňa, 41. Kunc, 49. Buben – 9. Němec, 43. Šrámek. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Štoky: Dobrovolný – Koutek, Kunc, M. Dáňa, Miksa – A. Dáňa, Kubík, Vodička (87. Stehlík), Bulant (68. Havel) – Buben, Lóži. Havl. Borová: P. Veselý – Janáček, M. Klement, M. Blažek, Šrámek – Kučera, Chlubna, J. Veselý, P. Veselý – Němec (40. Tonar, 82. T. Blažek), R. Klement (84. Dočekal).

HUMPOLEC B – VĚŽNICE 2:0
Ve 42. minutě pronikl do vápna Pícha a faul na něj potrestal z penalty Kameš. Ve druhém poločase už byli domácí jasně lepším týmem, ovšem dlouho čekali na gólovou pojistku. Dočkali se jí v 83. minutě, kdy se po rohu Brdečky se prosadil Pícha.
Góly: 42. (PK) Kameš, 83. Pícha. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Věžnice: Šrámek – Diviš, Staněk (83. Kunc), Brukner, Vlach - Prokeš, Neuvirt (62. Jaroš), Martínek, Chalupník - Šejstal, Pertlíček.