I. A TŘÍDA
SVĚTLÁ – PŘIBYSLAV 2:1
Ve šlágru kola viděli diváci velice zajímavé utkání. Začátek se povedl domácím, kteří hned ve 4. minutě skórovali. To po krásné akci z křídelního prostoru zakončoval před brankou Křikava.

Ve 20. minutě přidala Světlá druhou branku a mohla být v klidu. „My jsme právě po druhé brance přestali hrát a v naší hře začínal být chaos. Druhý poločas byl z naší strany hrozný. Přehrála nás přibyslavská středová řada. Nepodrželi jsme míč a nedali jsme si kloudnou přihrávku. Za tři body můžeme děkovat brankáři Koudelkovi a musím přiznat, že si Přibyslav nezasloužila prohrát. S tímto názorem souhlasil i přibyslavský šéf lavičky Ctibor Křepinský.

„Byli jsme lepším týmem, ale bohužel nemáme ani bod. Jestli jdeme sedmkrát sami na brankáře, tak musíme dát čtyři branky. Krčál měl dvě šance a dal jeden gól, Škácha s Vopršalem měli celkem pětkrát a neproměnili žádnou šanci. Tady je vidět, že potřebují mít klid v koncovce a fotbalově dozrát. První branka Světlé byla jak z fotbalové učebnice a ten druhý si myslím, že měl mít náš brankář. Bala to pěkná střela, ale letěla dlouho. Prim hrál Němec, Strašil, Krčál a za druhý poločas chválím celý kolektiv.“