I. A třída
POHLED – PŘIBYSLAV 1:2
V úvodu utkání se taktovky hry chopila Přibyslav, která se ve 20. minutě ujala vedení. To si Strašil přehodil míč z pravačky na levačku a jeho projektil skončil v pravé šibenici pohledské branky. Domácí pořádně zahrozily až po půl hodině, kdy Sobotka orazítkoval břevno.

Na 0:2 zvyšoval Krčál, ke kterému se dostal odražený míč. Po přestávce měl více ze hry Pohled, ale chyběl jim klid při finální přihrávce. Domácím se podařilo v 65. minutě snížit Pokorným a tím fotbal skončil.

Pak už bylo derby zbytečně vyhrocené na obou stranách. „Hráli jsme špatně a Přibyslav si s námi první poločas pohrála. Ve druhém to bylo lepši, ale chyběl nám tlak a finální přihrávka k vyrovnání,“ řekl pohledský trenér Miroslav Veselský. „Kluky musím pochválit. Hrálo se díky rozhodčím moc tvrdé utkání,“ hodnotil přibyslavský trenér Ctibor Křepinský.

Góly: 65. Pokorný – 20. Strašil, 35. Krčál. Rozhodčí: Sláma. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Doležal – Freundenreich, Slanař, Říha, Zych (40. Pokorný) – Venc, Janďourek. Přibyslav: Matějka – Teml, Bárta (60. Votava), Svoboda, Němec – Smejkal, Strašil, Krčál (58. Musil), Vopršal – Vykoukal, Škacha.