I. A třída
SVĚTLÁ – H. BOROVÁ (NEDĚLE, 15.30)
Světelský tým vedený Františkem Polákem šlape jak švýcarské hodinky. Sázka na odchovance Polákovi vyšla na jedničku a Světlá už neokusila hořkost porážky 22. zápasů! Nyní čeká na domácí fotbalisty nováček z Havlíčkovy Borové, který minulý víkend vyhrál 4:1 nad rezervou Humpolce. Ve Světlé je pouť a to je pravidlo, kdy Světlá nevyhrává.

„Tomuto se musím smát, myslím loni doma Světlá na pouť porazila Dlouhou Ves a nyní je Světlá úplně jiná. Hlavně po morální stránce se tým hodně zvedl. Nebude to tam pro nás vůbec jednoduché a my můžeme ve Světlé jenom překvapit. Budeme bez Němce a asi Blažka, naopak vrací se do sestavy obránce Hošák, který pravděpodobně nahradí Veselého,“ odkryl trochu karty havlíčkoborovský trenér Roman Brukner.

IV. třída – skupina A
H. BOROVÁ B – ĆESKÁ BĚLÁ (NEDĚLE, 10.00)

Boj o první místo ve IV. třídě vypukne v nedělním dopoledne mezi havlíčkoborovským béčkem a Českou Bělou. Česká Bělá, která má nový a podstatně silnější hráčský kádr než loňskou sezonu se nyní opírá o zkušeného Ptáčníka, Břízu, obranu diriguje Pavel Mazánek a do útoku se vrátil z hostování Lukáš Souček.

„Myslím, že to bude hodně vyhrocený zápas. Musíme si dát pozor na kvalitní zálohu České Bělé a zakončovatele Lukáše Součka. Beru jakékoliv vítězství, které bude důležité do jarních odvet,“ zamyslel se havlíčkoborovský obránce Karel Šmíd. V České Bělé panuje zatím spokojenost po zpackané loňské sezoně.

„Kádr máme po zdravotní stránce v pořádku, takže nastoupíme kompletní. Kromě porážky budu spokojen s jakýmkoliv výsledkem,“ řekl českobělský trenér Petr Souček