SVĚTLÁ – BOROVÁ 4:3
Skláři překonali pouťové prokletí a houževnatého soupeře o branku zdolali. Skóre otevřel kanonýr Křikava již po pěti minutách po centru Štrose, hosté po čtvrthodince lacino srovnali, když po rohovém kopu při zmatku ve vápně míč propadl a Hošek jenom snadno dorazil 1:1. Ve 34. minutě přišla nejhezčí fotbalová akce zápasu po ose Křikava – Štros – Císař prvně jmenovaný poslal spoluhráče znovu do vedení. Sedm minut před změnou stran po dlouhém autu si naběhl na zadní tyč Janáček a srovnal na 2:2.

Po hodině hry zkompletoval hattrick Křikava a fotbalisté od Sázavy vedli 3:2. Devět minut před konce po akci Císaře uklidil odražený míč do sítě Pohnětal - 4:2. Bojující Borová stačila ještě v poslední minutě zkorigovala na konečných 4:3.

Góly: 5., 34. a 61. Křikava, 81. Pohnětal – 17. Hošák, 38. Janáček, 89. Frühbauer. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 2:2. Světlá: Janota – Dvořák, Šmíd, Valenta, Císař – Závorka (80. Jelínek), Pohnětal, Rezek (89. Čáslavský), Karel – Křikava, Štros (88. Petřík). Havlíčkova Borová: Veselý – Janáček (84. Pecha), Frühbauer, Blažek, Hošák – Kučera, Tonar, J. Veselý, P. Veselý – Šrámek (72. M. Klement), R. Klement.

ŠTOKY – JANOVICE 0:8
Janovice, které prochází soutěží bez sebemenšího zaváhání, tentokrát uštědřily lekci fotbalistům Štok. Skóre otevřel po zaváhání domácího brankáře Padrnos a čisté svědomí neměl Dobrovolný ani o pár minut později, kdy zvyšoval Cvach. Před odchodem do kabin se navíc podruhé v zápase prosadil Padrnos a pomalu se začínalo schylovat k debaklu.

Do druhého poločasu nastoupili domácí naprosto odevzdaní, a tak se skóre nakonec zastavilo na hrozivých, avšak naprosto spravedlivých, 0:8.

Góly: 14., 36. a 70. Padrnos, 17. a 50. Cvach, 68. Barák, 80. Musil, 87. Zamazal. Rozhodčí: Polcr. ŽK: 0:0. Diváci: 70. Poločas: 0:3. Štoky: Dobrovolný – Miksa, Havel, M. Dáňa, Kubík – Kubát (59. Bulant), Stehlík, A. Dáňa, Buben – Pirožek, Lóži.

PELHŘIMOV B – D. VES 2:0
Ve 3. minutě po akci Zabloudila otevřel skóre Čmucha. Pelhřimovskou juniorku úspěch povzbudil, vytvořila si několik dalších gólových příležitostí, ale s koncovkou byla na štíru. Změna nastala až s příchodem Rumanovského, který v 78. minutě zblízka dorazil do branky centr Hurdy a stanovil výsledku konečnou podobu.

Góly: 3. Čmucha, 78. Rumanovský. Rozhodčí: Šetek. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Dlouhá Ves: Rýdl – Hofer, Lukačina, Pabousek, Krčman, Šrámek, Pospíchal, Eis, Vošický, Podrázský (74. Neubauer), Svoboda.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 1:0
Utkání domácí začali mírnou převahou, která vyústila v šance Němce a Pohana. Poté se hra vyrovnala a hosté se prezentovali nebezpečnou hlavičkou Somerauera, při níž zazářil Brzoň. Gól přišel z kopačky speřického Večeři a jednalo se o výstavního angličana. Druhý poločas měla Chotěboř značnou územní převahu. Ze spousty rohů a závarů nic nevytěžila a když šanci Moravce zlikvidoval skvělý Brzoň, bylo o výsledku rozhodnuto.

Gól: 28. Večeřa. Rozhodčí: Habich. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Chotěboř: Benc – Čáp, Dočkal, Somerauer, R. Odvářka, Běloušek, Vítek, Langer (46. Šimoňák), Moravec, M. Odvářka, Klimeš.

LEDEČ – VĚŽNICE 5:2
Do vedení již v 5. minutě poslal spoluhráče Kalivoda, srovnat mohl Neuwirt, ale přestřelil. Po čtvrthodince hry zvýšil důrazný Geher na 2:0. Hosté ale nesložili zbraně, ve 33. minutě zbytečně fauloval Šťastný a Neuwirt penaltu bezpečně proměnil v kontaktní gól. O pět minut později Kavka přelstil ofsajdovou past fotbalistů od Šlapanky a obstřelil gólmana. Těsně před půlkou Vitiska vychytal Chalupníka, o minutu později se hosté přece jenom dočkali, ledečskému gólmanovi vypadl míč a Šimoníček snadno upravil na 3:2.

Po přestávce byli hosté aktivnější, ale Vytiska se několikrát vyznamenal. Když pak spálil tutovku Klaus, iniciativu převzali kováci a v poklidu dotáhli zápas do vítězného konce.

Góly: 5. a 64. Kalivoda, 34. a 74. Kavka, 16. Geher – 33. Neuwirt (PK), 44. Šimoníček. Rozhodčí: Rosický. Bez ŽK. Diváci: 90. Poločas: 3:2. Ledeč: Vitiska – Šťastný, Pešek, Lebruška, Pokorný – Janovec (87. Hauser), Kalivoda, Geher, Janů – Kavka, Klaus (76. Procházka). Věžnice: Šrámek – Diviš, Staněk, Prokeš, Vlach (78. Kunc) – Sobotka, Neuwirt (68. Brukner), Šimoníček, Chalupník – Šejstal, Petrlíček.