Ti porazili Třebíč B 2:0. Na poslední místo v tabulce klesla Velká Bíteš, která má horší skóre právě než třebíčská juniorka a Pacov, který překvapivě uspěl v Havlíčkově Brodě.

ST. ŘÍŠE – JEMNICKO 0:0
Na hodně těžkém terénu se hrál zápas skoro bez šancí. Gólmani i defenziva pracovali pozorně a zavánějící situace řešili jednoduše. A když už se domácí Osumanu dostal nečekaně do dobré střelecké pozice, zbrzdila jeho pokus kaluž vody. V solidní šanci se ocitl ještě Ansuma, ale Kincl byl na místě a včas zasáhl. Hosté vsázeli na standardní situace, po kterých to několikrát před staroříšskou brankou zavřelo, ale i Neuman si dokázal udělat ve svém prostoru pořádek a žádnou změnu skóre nepřipustil. Vyrovnané utkání tak dospělo do zasloužené dělby bodů.
Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Stará Říše: Neuman – Chramosta, Hekerle, Kratochvíl, Sláma – M. Pokorný, Tichánek, Merhaut, Ansuma (70. Rygl) – R. Pokorný (62. J. Štěpnička), Osumanu. Jemnicko: P. Kincl – Tobolka, Kelbler, Koutný, Z. Kincl – Štancl, Grün, M. Krejča (75. T. Krejča), Tesař – Morkus, J. Kříž (46. Anděl). Nejlepší hráči: Merhaut - Morkus, Koutný.

ŽIROVNICE – POLNÁ 1:3
Hosté vyhráli zaslouženě. Působili fotbalovějším dojmem, rozhodující náskok získali už v prvním poločase. Skóre otevřel už v 5. minutě polenský Kovář, když střelou zblízka potrestal nedůslednost obrany Slavoje. Ve 20. minutě sice Moravec nepohrdl penaltou po faulu na T. Houšku, ale pak už stříleli jen hosté. Ve 26. minutě vrátil Kovář hlavou Polné vedení, třetí gól vstřelil po brejku Holas. Druhý poločas přinesl šance na obou stranách, ovšem dá se říci, že Polná si výsledek bez větších problémů pohlídala.
Góly: 20. (PK) Moravec – 5. a 26. Kovář, 39. Holas. Rozhodčí: Šula. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Žirovnice: Basík – P. Houška (46. Kořínek), Kuš, Charousek, Veith – Časta, Staněk, L. Dýnek (85. Poustecký), T. Houška – Moravec, Pokorný (65. Kněžínek). Polná: Skočdopole – Tomas, Adamec (75. Klíma), Tlačbaba, Pražák - Holas (83. Kratochvíl), Černý, Urbánek, Kučera - Kaplan, Kovář (87. Takács). Nejlepší hráči: T. Houška – Kovář, Holas.

OKŘÍŠKY – M. BUDĚJOVICE 1:0
Domácí začali v chladném počasí aktivněji a již v první minutě musel brankář Klouda likvidovat dvě po sobě jdoucí střely Řezáče. Hosté hru postupně vyrovnali a ve 20. minutě měl Nevařil na hlavě vyrovnání, ale Fiala jeho hlavičku bravurně vytáhl. Na druhé straně dal o sobě vědět Valenta, ale jeho střela nechala vyniknout hostujícího gólmana. Branka se zrodila po centru Širokého, po kterém Klouda vyrazil míč pouze před sebe a Řezáč jej chytře přehodil.
Druhý poločas poznamenala srážka Tekala a Vody hlavami ve výskoku. Voda poté musel být odvezen do nemocnice a Tekal dohrával s obvazem. Budějovice si však žádnou velkou šanci na vyrovnání nevytvořily. Naopak bojovný výkon Okříšek mohl být několikrát korunován dalšími góly, nebýt vynikajícího Kloudy. To i přesto, že Valentovu dorážku z brankové čáry vykopl obránce a domácí Řezáč poté nastřelil hlavou břevno.
Gól: 37. Řezáč. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 3:2. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala - Tekal, Voda (60. Netolička), Večeřa, Dočkal - Široký, Jůza (89. Zeman), Malý, Jančok (31. Rampír) - Řezáč, Valenta. Moravské Budějovice: Klouda - Novotný, Nevařil, Toman, Pařízek, Buďa, Veselý, Šplíchal, Černý, Škoda, Šplíchal (72. Povolný). Nejlepší hráči: Tekal, Řezáč – Klouda.

JAROMĚŘICE – TŘEBÍČ B 2:0
Derby, hrané na náhradním hřišti v Kojeticích, příliš fotbalové krasy nepobralo. V prvním poločase byla hra oboustranně opatrná, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu.
Nezáživný fotbal s minimem šancí pokračoval i po změně stran. Jaroměřice v 68. minutě poslal do vedení Kalay. Ovšem domácí ještě zdaleka neměli vyhráno, neboť kdyby o vedení přišli, nebylo by to poprvé. „To se nám letos stává často. I tentokrát jsme měli strach, že to zase skončí jedna jedna,“ řekl po zápase vedoucí jaroměřického mužstva Libor Pecka.
Třebíčská juniorka nedokázala najít odpověď, a tak domácí přidali pojistku šest minut před koncem Martinem Karáskem. Utkání se pak už jen dohrávalo a Jaroměřice se tak dočkaly prvního vítězství v sezoně.
Góly: 68. Kalay, 84. M. Karásek. Rozhodčí: Švec. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Jaroměřice nad Rokytnou: Pisk – Čermák, Václavek, Ošmera, Urbánek – M. Karásek (88. Hutař), Chládek, Novotný, Vybíral – Neumann (81. Brabenec), Kalay (86. Hambálek). Třebíč B: Hradecký – Brabenec, Havránek, O. Venhoda, Flekal – Malý (72. Tržil), Dvořák (80. Řezáč), Chalupa, Smažil – Křivánek, Florián. Nejlepší hráči: Čermák, Pisk – Křivánek.

HUMPOLEC – ŽDÍREC 2:0
Zápas nabídl dva naprosto rozdílné poločasy. V tom prvním působili domácí opařeným dojmem, Ždírec byl ve všech směrech lepší. Do vedení ho ale nepustil brankář Kříž, který zlikvidoval povedenou střelu Šnobla i tutovku Koloucha. Humpolec o přestávce sáhl ke dvěma střídáním a na hřišti to bylo znát. Získal převahu, kterou ještě umocnil první gól. Po rohu Kříženeckého se hlavičkou prosadil stoper Pecha. Druhý úder domácích přišel po kolmici Hese, který vysunul Paťhu. Jeho centr od brankové čáry se odrazil k Machalovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Góly: 58. Pecha, 66. Machala. Rozhodčí: Vidlák. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Humpolec: Kříž – Hes, Pecha, Černík, Nermut – Paťha, Jeřábek, Svoboda (46. Kříženecký) – Farka (46. Machala), Kubíček – Kopic. Ždírec: Lengál – Pleva, Veselský, Kysilko, Polanský – Blažek (83. Mikulecký), Carda, Smejkal, Máša – Šnobl, Kolouch. Nejlepší hráči: Kříž, Pecha – Pleva.

HAVL. BROD – PACOV 1:3
Domácí nastoupili v oslabené sestavě, kdy musel zaskakovat z béčka Zimprich, který se postavil do útoku vedle Váchy, a na lavičku se posadil i Zeman. To, ale neomlouvá brodský tým ze špatného výkonu, který proti poslednímu celku předvedli. Ten jim do 35. minuty nasadil totální K.O. Už v 5. minutě se ve vápně prosadil Šlechta. Ve 28. minutě mohl vyrovnat Zimprich, ale jeho střela šla těsně vedle Hartlovy branky. O tři minuty později předvedl Pacov opět rychlý protiútok a Váňa zvyšoval na 0:2. Aby toho nebylo málo, tak ve 32. minutě po chybné rozehrávce brodských hráčů postupoval pacovský hráč osamocen na Rezničenka a ten musel mimo vápno zahrát rukou. Do branky se postavil navrátilec Adamec, který hned z následného přímého kopu kapituloval 0:3.
Deset minut po přestávce se Váchovi podařilo snížit, ale z brodské strany to bylo vše. Naopak Pacov mohl díky svým brejků několikrát svůj náskok zvýšit, ale ani jednou Adamce nepřekonali. Zajímavostí je, že z finančních důvodů to byl pro Vladimíra Váchu poslední zápas v brodském dresu.
Góly: 55. Vácha – 5. a 33. Šlechta, 31. Váňa. Rozhodčí: Čech, ŽK: 0:1, ČK: 32. Rezničenko. Diváci: 70. Poločas: 0:3. H. Brod: Rezničenko – Halamka, Novotný, Hübner – Bláha, V. Ganobjak, Tůma, Hejkal (32. Adamec), Pajer (63. Polívka) – Vácha, Zimrich (46. Petřík). Pacov: Hartl – Praveček, Kerouš, Koller, Zíka – Váňa, Rybčák (90. Stejskal), Maršík, Gavrecký (85. Přibyl) – Kokeš, Šlechta. Nejlepší hráči: Vácha – Šlechta, Váňa.

HERÁLEC HB – BYSTŘICE 3:2
Na dobře připraveném hřišti se hrál oboustranně kvalitní kombinační a rychlý fotbal. Hosté se ujali vedení již v 9. minutě, kdy po rohu skóroval Vícha. Hned z protiútoku vybojovali domácí roh a Fukan nezaváhal 1:1. O čtyři minuty později opět vedli hosté, když se před Březinou dobře orientoval Rejda. Po přestávce udělal výborný Hlavoněk jedinou chybu, když mu z rukavic vypadl centrovaný míč a Mašek pohodlně vyrovnal na 2:2. Rozhodnutí celého zápasu přišlo v 56. minutě, kdy přes půl hřiště prokličkoval O. Ganobjak, který prostrčil na J. Pátka a ten centrem našel Fukana 3:2. Pak už na obou stranách dominovali brankáři.
Góly: 10. a 56. Fukan, 47. Mašek – 9. Vícha, 14. Rejda. Rozhodčí: Petřivý, ŽK: 3:3. Diváci: 90. Poločas: 1:2. Herálec: Březina – O. Ganobjak, J. Stojan, Klement, J. Pátek – Hrala (6. Med), L. Stojan, Filipský, Mašek – Fukan, V. Vašák (87. Popela, 89. Kuchta). Bystřice: Hlavoněk – Rejda, Veselý, Vícha, Mitáš – R. Sklenář (78. Fulneček), Zbytovský, Illek, Holý – Špatka, Horák. Nejlepší hráči: Březina, Klement – Illek.

Příští kolo: Třebíč B – Jemnicko, Pacov - M. Budějovice, Ždírec n. D. – Polná, Stará Říše – Bystřice, Humpolec – V. Bíteš, H. Brod - Nová Ves, Jaroměřice n. R. - Herálec (HB), Okříšky – Žirovnice.