Divize starších žáků

BŘECLAV – H.BROD 4:1
Výsledek tomu nenapovídá, ale starší žáci odehráli v Břeclavi vyrovnaný zápas. Dokonce se ujali v 10. minutě vedení zásluhou Prchala po pěkné akci a střele z hranice velkého vápna. Domácí byli velmi důrazným týmem a dokázali toho znamenitě využít. Do poločasů z brejků otočili vývoj utkání až na 3:1.

Po přestávce hra pokračovala ve vysokém tempu, ale brodští chlapci své šance nedokázali využít. Břeclav ještě zvýšila konečný výsledek na 4:1, kdy fauloval brankář Bezděk, uviděl červenou kartu a penaltu domácí bezproblému proměnili. „Z výsledku jsem zklamán, ale Břeclav podala velmi dobrý výkon a jako jediná s námi vydržela běhat po celý zápas,“ přiznal trenér Ján Bdžoch

Gól: Prchal. Poločas: 3:1. H.Brod: Bezděk – Franc, Báča, Pártl, Fiala – Svoboda, Pleva, Dvořák, Prchal – Havlíček, Pospíchal (Rosecký, Kuja, Burjetka).

Divize mladších žáků

BŘECLAV – H.BROD 3:1
Hráčům dělal velký problém podmáčený terén a nasáklý míč. Přesto brodští chlapci měli většinu zápasu míč na svých kopačkách, ale bohužel soupeř byl produktivní.

Po přestávce se hosté ujali vedení, brankou Polcara, ale už za sedm minut bylo vyrovnáno, kdy břeclavský hráč nastřelil Fikara, tak nešťastně, že se od něj míč odrazil do bramky. Otočit vývoj utkání se podařilo domácím z přímého kopu, kdy Vaněčkovi proklouzl míč mezi rukavicemi 2:1. potom se hosté vrhli do útoku a dvě minuty před konce soupeř z brejku trestal 3:1. „Musíme na zápas zapomenout a už myslet na Vrchovinu. Dobrý zápas odehrál střelec branky Polcar, který je o rok mladší než ostatní kluci,“ chválil svěřence trenér Josef Fikar
Gól: Polcar. Poločas: 0:0. H.Brod: Vaněček – L. Peřina, Paušíma, Henek, Mašek – Nedvěd, J. Peřina, Fikar, Stránský – Bárta, Polcar (Gruber, Karlík).