H.BROD B – TIS 5:2
Slušná návštěva se měla na Losích od začátku na co koukat. To se uvolnil ve vápně Petřík, jeho zablokovaná střela se dostala na hlavu Romana Zemana a ten otevřel skóre zápasu. O tři minuty už bylo vyrovnáno, když se před Adamcem prosadil Hlaváč. Vrátit vedení na stranu Slovanu se povedlo Semerádovi, který propálil vše co mu stálo v cestě. Slovan získal do poločasu dvoubrankové vedení a to opět zásluhou Zemana 3:1.
Po přestávce se taktovky hry chopil Tis. Jeho tlak vygradoval v 59. minutě, kdy za faul Pártla byla nařízena penalta, kterou Kozlík s přehledem proměnil. Snahu Tisu o vyrovnání utnul v 71. minutě Petřík, který přidal čtvrtý gól Slovanu. Výhru a svůj hattrick pečetil osm minut před koncem Roman Zeman.
Góly: 1. 26. a 82. Zeman, 12. Semrád, 71. Petřík – 4. Hlaváč, 59. Kozlík (PK). Rozhodčí: Ryšánek, ŽK: 2:0. Diváci: 200. Poločas: 3:1. H.Brod B: Adamec – Kvanka (84. Ježil), Nechvátal, Vrba, Pártl – Semrád, Koblížek, Fialka, Hejkal – Petřík (76. Freudenreich), Zeman (82. Červín). Tis: Chudoba – Miřátský (63. Zezulák), Kozlík, Rosecký, P. Benák (76. Kučera) – J. Benák, Krajíček, Kubát, Vala – Bláha, Hlaváč.

ŽDÍREC B – PACOV B 1:1
Po hodině hry postupovali hosté na osamoceného Klupku, ten musel faulovat a uviděl červenou. Z trestného kopu vytěžil Vlach vedoucí gól – 0:1. Domácí se dočkali až ve druhé minutě nastavení, kdy se po centru Jiřího Matějky hlavou prosadil Kučera a srovnal na konečných 1:1.
Góly: 65. Vlach – 92. Kučera. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 0:2. ČK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Žďírec B: Tomášek – Polanský, Klupka, Novotný, Kučera – Blažek, Jiří Matějka, Jan Matějka (85. Čížek), Klimeš – Čalkovský (61. Málek), Zahradník (80. Mikulecký.

LÍPA – KAMENICE 2:0
V prvním poločase měli více ze hry zkušení hosté, ale nedokázali proměnit příležitosti. Domácím se povedl závěr poločasu, když Hrdlička z trestného kopu vymetl šibenici – 1:0. Navíc byl předtím vyloučen hostující Spěváček.
Po přestávce hráli domácí přesilovku, avšak zazdili tři tutovky. Hosté chtěli vyrovnat, otevřeli hru, jenže je pět minut před koncem potrestal ze samostatného nájezdu střídající Miklis – 2:0.
Góly: 40. Hrdlička, 85. Miklis. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 4:3. ČK: 1:1. (80. J. Prokš – 38. Spěváček). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Lípa: Exner- Vácha, M. Prokš, Fejt, Zajíček – Krpálek, Böhm, Havel (65. Miklis), Kříž (46. Martínek) – J. Prokš, Hrdlička. Kamenice: Votápek – R. Pelc, Novák, Tuček (46. Tesař), Spěváček – D. Pelc, Kušta, Šuranský (86. Kašparec), T. Zahradník – P. Zahradník, Kotek.

ČERNOVICE – HABRY 1:1
Hosty poslal do vedení v 30. minutě Toma, když využil nepřehledné situace před brankou domácích. Poté Paclík a Míka přečíslili obranu soupeře, ale vyloženou brankovou příležitost nedokázali využít. Po přestávce tahali za delší konec hosté, přesto však domácí dokázali vyrovnat – v nastavení se trefil z trestného kopu Pěnka.
Góly: 90. Pěnka – 30. Toma. Rozhodčí: J. Kůrka. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Doležal, Šembera (79. Moravec), Stránský, Michal, Kudláček, Korel, Toma (85. P. Bártík), Vrdský.

H. CEREKEV – CHOTĚBOŘ B 4:2
Střelecký účet utkání otevřel v 9. minutě z penalty Havel. Závěr poločasu okořenil únik Martínka, který přesně našel Zelenku, takže domácí získali náskok dvou branek. Úvod druhého poločasu byl strhující, když Serbus přehodil ze třiceti metrů hostujícího gólmana, hosté se však nečekaně vzchopili a zásluhou Rakušana na 3:2. Pak Zelenka pečetil výhru domácích.
Góly: 42. a 72. Zelenka, 9. (PK) Havel, 47. Serbus – 50. a 52. Rakušan. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Chotěboř: Vykoukal – Haltuf (72. Tůma), Mudruňka, Neuwirth, Odvářka (54. Málek), Ďoubal, Hlaváček, Bílek, Češík, Krédl (67. Salaquarda), Rakušan.

LUKAVEC – KOŽLÍ 5:3
Domácí hráli zpočátku dobře v defenzívě a využívali rychlé brejky, což vedlo k zisku dvoubrankového náskoku. Kožlí snížilo darovanou branku, po hrubce obrany Startu. Do poločasu zvýšil vedení domácích Daitl. Po změně stran Lukavec vsadil na obranu a tři body si pohlídal.
Góly: 73. a 87. Picek, 5. Voženílek, 12. Koutský, 42. Daitl – 20. Šimek, 80. Trpišovský, 85. Voplakal. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Kožlí: Březina – Vladyka, Pešek, Brzoň, Plesl, Mikula, Voplakal, Šimek, Pajer, Blažejovský, Trpišovský.