DIVIZE DOROSTU – STARŠÍ

VESELÍ N. M.- H. BROD 5:2
Do přestávky měli brodští chlapci mírně navrch, soupeř jenom nakopával a hodně kazil, často je zastavoval za cenu f aulu. Slovan však nezvládal standardní situace a chyběl rychlý přechod do útoku. Záloha nepracovala ideálně, a tak ve 37. minutě šli domácí do vedení 1:0. Radovali se však pouze tři minuty, pokaženou přihrávku potrestal Havel na 1:1. Hned na začátku II. poločasu inkasovali hosté opět ze standardky na 2:1 a když o chvíli později přidali třetí gól, zdálo se být rozhoduto. Jiskřičku naděje vykřesal ještě Horák na 3:2, když si jeho centr srazil domácí hráč do vlastní sítě. To však bylo ze strany Slovanu vše, domácí přidali v tempu, ovládli hru a do konce střetnutí ještě dva góly přidali.
„V prvním poločase jsme měli potrestat některou ze špatných přihrávek soupeře a utkání by se vyvíjelo jinak. Soupeř byl důraznější a my máme v sestavě až příliš mnoho chlapců, kteří se bojí chodit do soubojů, a tak jsme ve vápnech, kde se pro nás zápasy rozhodují, vždy ti měkčí a tedy i neúspěšní,“ postěžoval si kouč Ondřej Pavlas.
Góly: Havel, Horák. Havlíčkův Brod: Svoboda - Beránek, Gramer, Soukal (46. Horák), Špinar (60. Staněk) – Zavadil (55. Pazderka), Berky, Sůva , Mejstřík (60. Krejdl) – Klement, Havel. Poločas: 1:1.

DIVIZE DOROSTU – MLADŠÍ

VESELÍ N. M. – H.BROD 3:3
Hosté nastoupili bez zraněných brankářů Žáčka a Běhounka, dále chyběli zranění Venc, Toula a potrestaný K. Svoboda, takže plichtu lze brát jako úspěch. Chlapci z Losů byli od začátku aktivnější a od 9. minuty vedli po hlavičce Krejdla. Domácím vyšlo o přestávce střídání, vyrovnali hru i skóre a po hodině hry již vedli 3:2. Broďáci se začali tlačit do útoku, Veselí dobře bránilo. Potom Chalupa chytil penaltu. Také domácí gólman zlikvidoval dvě gólové šance Slovanu, na hlavičku Horáka dvě minuty před koncem již nestačil a remíza byla na světě.
„Stále stejné chyby, nejméně jedna, dvě hrubky v obraně, spousta neproměněných šancí, na druhé straně však nutno pochválit chuť a bojovnost až do konce. Pochvalu zaslouží Štědrý a Horák, v útoku toho hodně uhrál Krejdl,“ okomentoval průběh remízového zápasu vedoucí družstva Jan Tuhý.
Góly: Krejdl 2, Horák. Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Chalupa – Meloun (41. Pešek), Horák, Molák, Gramer (54. Šotola) –Vendl, Henek, Krejdl, Štědrý – Prokš (60. Horn), Hofrichter (41. Tuhý).

Alois Svoboda