H.BROD – VYŠKOV 1:7(1:2)

V utkání se domácí museli obejít bez stoperů Horáka a Peška a v brance nakonec dostal příležitost Svoboda. Jejich neúčast byla více než citelná, protože v druhé půli obrana takřka neexistovala.

Začátek utkání debaklu nenasvědčoval. Hned ve 4. minutě byl v šanci Venc, ale brankáře hostí nepřekonal. To se ale povedlo hostům po rychlé akci o dvě minuty později. Ovšem hned při protiútoku byl faulován ve vápně Krejdl a sám z penalty vyrovnal. Pak se hrála útočná kopaná a do šancí se dostali Prokš a znovu Venc, ale pálili bez efektu. Hosté pak přebrali iniciativu, ujali se vedení a ještě do poločasu nevyužili dvě dobré příležitosti.

Druhý poločas začal tlakem hostí, a ti 55. minutě zvýšili na 1:3. Poté již existovalo na hřišti jen jedno mužstvo. „Pochvalu zaslouží Vendl a Štědrý,“podotkl trenér týmu Jan Tuhý.

Branka: Krejdl. Sestava: V. Svoboda – Šotola (57. Meloun), Molák, Gramer (62. K. Svoboda), Vendl, Henek, Krejdl, Štědrý, Venc (51. Horn), Prokš (62. Tuhý), Hofrichter.