Jak se díváte za odehraným podzimem, je pro vás překvapení, že jste lídrem I. B třídy?
Vstupovali jsme do soutěže s tím, že se musíme zachránit a po odehrání několika zápasů jsme zjistili, že se můžeme pohybovat ve středu tabulky. Kromě Kožlí, kde jsme vybouchli, tak jsme zvládli zápasy s mančafty, které hrají v popředí tabulky a to nás nakonec katapultovalo do čela. Soutěž je tak vyrovnaná, že vedení po podzimu nic neznamená,nemusí se nám podařit vstup do jarní sezony a můžeme být klidně ve středu tabulky.

Postupující sezona z okresního přeboru vám náramně vyšla a dokonce jste na ni navázal i na podzim, čím si to vysvětlujete?
To, že se mi daří střelecky není jen o mně, ale je to práce celého týmu, který je velice zkušený. V útoku hraji většinou s Jardou Zimprichem, který za mě udělá černou práci. Vybojuje pro mě hodně míčů, ze kterých já těžím a samozřejmě mi spoustu gólových šancí připravuje záloha.

Nepřipadá vám, že tým už je příliš starý a potřebuje okysličit mladou krví?
Už v průběhu podzimu naskočilo střídavě několik dorostenců a mladíků z áčka. Tým je prozatím dobře vyvážený. Pozitivem je, že když byli mladí na hřišti, tak kvalita hry nešla dolů. Nemáme do branky stabilní jedničku, takže se střídali dorostenci, kteří rovněž tým podrželi.

V průběhu podzimu jste dokonce dostal nabídku pomoci áčku, čekal jste to?
Jak víme, tak áčko mělo na podzim špatné výsledky a trenér Jungvirt mě povolal, jestli bych nemohl v určitých zápasech pomoci, což mě potěšilo, ale sám jsem si zkusil, že krajský přebor je na mě víc, než mám natrénováno.

Přijal byste nabídku pomoci A-týmu i na jaře?
Prioritou v mém věku je hrát za béčko, kde máme dobrou partu a fotbal si užívám. Samozřejmě, v nouzi áčku pomůžu jako střídající hráč, když bude v týmu velká marodka.

Nyní jste po operaci kýly, jak probíhá rekonvalescence a budete připravený do zimní přípravy?
Jsem měsíc po operaci a do konce ledna nemůžu nic dělat. Už se těším, až začne zimní příprava, kde budu muset na sobě hodně zapracovat, protože mám nadváhu. To, kolik odtrénuji, tak promítne na výkonech v jarních bojích.

S jakým číslem na kontě vstřelených gólů byste byl spokojen na konci sezony?
Nastupovali jsme do sezony jako nováček a pro spoustu týmů jsem byl neznámý a tím moje role byla snažší. Na jaře tomu už tak nebude, ale byl bych spokojený s gólem na zápas, takže s hranicí třiceti gólů na konci sezony.

Láká vás trenérská práce, až skončíte s fotbalem?
Zatím o tom nepřemýšlím, pokud bude sloužit zdraví, chci fotbal ještě nějakou sezonu hrát.

Míříte s béčkem do I. A třídy?
Chceme hrát zápas od zápasu. Do každého utkání půjdeme s cílem naplno bodovat a co z toho vznikne na konci, se necháme překvapit.