Do sestavy se vrátili omilostněný Kaplan a Moučka, ale chyběl nemocný trenér Fišer, Zezulák a Bdžoch, Kubát naskočil až do druhého poločasu. Přítomnost prvně jmenovaných dvou zkušených hráčů v sestavě byla znát, navíc Klimeš zaznamenal hattrick.

FUTSALOVÁ DIVIZE E
H.BROD – NASAN BRNO 6:5

Hráči Pramenu začátek utkání prospali. V patnácté vteřině se po levé straně protáhl hostující kapitán Rampula a z úhlu lehce obstřelil Melouna – 0:1. Vzápětí po akci Moučky střílel Šimon nad. V následující minutě, v rychlém sledu, Černého neúspěšně ohrozili Stojan, Šumpich a Kaplan. Z rychlého protiútoku dvojice Kramoliš, Kocourek, posledně jmenovaný přidal druhou branku. Naštěstí po rozehrání, po akci Dolejšího, Klimeš snížil na 1:2.

Když se lámal poločas do své druhé poloviny, Moučka našel přesným dlouhým pasem Šimona a ten vyrovnal. Po další minutě Šimon tvrdou přesnou střelou z trestného kopu otočil skóre na stranu Pramenu 3:2. Ovšem hostující Kocourek, brejkovou akcí jak přes kopírák, uzavřel ve 12.minutě poločasové skóre.

Po hlasité přestávkové bouřce v kabině domácí sevřeli hosty na jejich polovině, ale jedinou větší šanci Moučky zastavil Černý. Naopak uhodilo na druhé straně. Ve třetí minutě druhého poločasu Lindner střelou z dálky poslal hosty opět do vedení. V následující minutě střílel Klimeš trestuhodně vysoko nad, ale při další akci přihrál Kaplanovi a bylo opět srovnáno - 4:4. Ve 26.min. před Melounem neuspěl Jaša, a tak si akci zopakovali Kaplan s Klimešem, pouze se prohodili – přihrával Kaplan, branku vsítil Klimeš 5:4. V jednatřicáté minutě přišla nejhezčí akce zápasu, to Klimeš prošel celým hřištěm a nedal Černému žádnou šanci a završil tím hattrick – 6:4. O šest minut na to se hostujícímu Rampulovi samostatnou akcí, podařilo snížit na konečných 6:5. „Podle mého názoru si sympatičtí hosté dnes zasloužili remízu, ale tak to ve sportu bývá, že o výhře rozhodují maličkosti a štěstí. Naše hráče jsem v první půli nepoznával, za celých dvacet minut nevyrobili jediný faul. Ale musím jim poděkovat, že i za nepříznivého stavu nesložili zbraně a bojovným výkonem otočili skóre v náš prospěch,“ řekl vedoucí mužstva František Milichovský.

Branky: Klimeš 3, Šimon 2, Kaplan – Rampula a Kocourek 2, Lindner. Rozhodčí: Zeman, Venc. Poločas: 3:3. H.Brod: Meloun – Klimeš, Stojan, Moučka, Šimon, Kubát, Dolejší, Kaplan, Šumpich. Nasan: Černý – Rampula, Macej, Kramoliš, Ruda, Hoffmann, Lindner, Jaša, Kocourek. ⋌(ves)